Тимошенко не визнає результати виборів

Тимошенко пообіцяла розповісти міжнародним контролюючим організаціям про фальсифікації, щоб результати місцевих виборів в України були визнані недійсними.

Партія "Батьківщина" заздалегідь не визнає результатів місцевих виборів у кількох областях України. Про це заявила лідер партії Юлія Тимошенко.

Вона зазначила, що про підготовку фальсифікацій опозиційні сили проінформують міжнародні контролюючі організації, щоб результати місцевих виборів в України були визнані недійсними.

"Ми вже сьогодні не визнаємо результатів виборів по Львівській та Київській областях і в місті Тернополі, де за вказівкою Януковича зареєстровано списки від фальшивих організацій партії "Батьківщина", - зазначила вона.

"Туди йдуть не наші депутати, люди в цих областях і місті Тернополі позбавлені права вибору", - сказала Тимошенко.

За словами Тимошенко, на сьогоднішній день рівень довіри до нинішньої влади різко падає, і зараз цей показник не складає і 1/5 частини від колишнього рівня довіри.

Крім того, лідер партії окремо зупинилася на ще кількох виявлених фактах спотворення волевиявлення громадян.

Так, за її словами, у місті Кременчук Полтавської області кандидата від "Батьківщини" знято з перегонів без пояснень, "через кишенькові суди". Причиною цього, за словами Тимошенко, є великий рейтинг місцевого кандидата.

Крім того, вона повідомила, що прокуратура Волинської області "поквартирно" допитує членів "Батьківщини", збираючи базу для зняття партії з перегонів і "примушуючи їх (членів партії) виходити з партії".

Нагадаємо, 22 жовтня на прес-конференції перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов заявив, що влада не допускає "Батьківщину" до участі у місцевих виборах, а замість виборчого процесу в Україні відбувається свавілля.

Читайте також:

Опозиції заборонили мітинги, щоб не псувати імідж України перед Путіним

Тимошенко два місяці чекає зустрічі з Януковичем

У Закарпатті обстріляли будинок депутата "Батьківщини"

ВідеоТимошенко не визнає результати виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: