Тимошенко перереєструє всіх депутатів від БЮТ

За її словами, в партії залишаться тільки ті люди, які "здатні служити Україні і є професіоналами своєї справи".

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко ініціює процедуру перереєстрації народних депутатів і депутатів місцевих рад від БЮТ з метою висловлення ними готовності чесно і професійно працювати на благо України.

Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції у Сумах.

"Ми запропонували таку процедуру перереєстрації. Перереєстрація - це коли депутати і Верховної Ради, і там, де треба, місцевих рад, просто заново пишуть заяву про вступ до фракції, причому викладаючи, що вони готові працювати для України, в тому числі в опозиції", - сказала Тимошенко.

"Хто нездатний перереєструватися і піти працювати в опозиційну фракцію, той залишається за межами фракції", - додала вона.

За словами Тимошенко, в її команді залишаться тільки ті люди, які здатні служити Україні і є професіоналами своєї справи. "У команді залишаться тільки люди, які на першому місті мають принципи служіння Україні, а на другому місці мають професіоналізм", - сказала вона.

"Я вважаю, що таке очищення для команди, яка, власне, і живе вірою в принципи, Україну і справедливість, я думаю, є дуже важливою", - резюмувала Тимошенко.

Нагадаємо, раніше один з лідерів БЮТ заявив, що його політсила найближчим часом розпочне масову реорганізацію структури, направлену на оптимізацію діяльності в умовах опозиції.

Читайте також:

15 нунсівців збираються перебігти до Януковича

Опозиція відмовилась від переговорів з Януковичем

БЮТ розпочинає масову реорганізацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: