Тимошенко перевірятимуть за рахунок її "зловживань"

Перший віце-прем'єр Андрій Клюєв заявив, що аудит уряду Тимошенко буде проводитися за кошти, повернуті за результатами перевірки зловживань попереднього Кабміну.

Аудит уряду Юлії Тимошенко виконуватиметься на кошти, повернуті за результатами перевірки зловживань попереднього Кабміну.Про це заявив журналістам перший віце-прем'єр Андрій Клюєв, відповідаючи на питання, чому для проведення аудиту було обрано компанію Trout Cacheris, які щодо неї висуваються терміни і в яку суму обійдеться Україні цей аудит.

З приводу вибору компанії він відповів так: "Проводили тендер, і на тендері визначили, яка компанія. Тому тут все прозоро".

"Все, що стосується обсягу послуг...зараз компанія почала проводити аудит. Остаточний обсяг послуг буде визначено вже після того, як вони визначаться з обсягом роботи. У нас обумовлені, як мовиться, рамки і параметри. Вони не можуть переходити певну межу", - сказав Клюєв.

Щодо того, з яких коштів буде оплачено послуги компанії, перший віце-прем'єр сказав: "Знаєте, у минулого уряду дуже багато було зловживань. Я думаю, що у правоохоронних органів дуже багато роботи".

"І багато коштів буде повернено до державного бюджету. За рахунок цього ми і фінансуватимемо ці витрати", - заявив він.

Як відомо, 13 травня уряд підписав контракт з компанією Trout Cacheris, PLLC (США) про проведення аудиту фінансово-економічної діяльності органів державної влади у 2008-2009 роках.

Кошти на проведення аудиту передбачені законом про держбюджет на 2010 рік.

Читайте також:

КРУ знайшло докази "мільйонних крадіжок" уряду Тимошенко

Уряд не зізнався, скільки заплатив американцям за перевірку Тимошенко

Американці почали аудит роботи уряду Тимошенко

Рахункова палата: уряд Тимошенко незаконно витратив більше мільярда

ВідеоТимошенко перевірятимуть за рахунок її "зловживань"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: