Тимошенко побачила, як Янукович і Азаров повзали рачки

Тимошенко радить всім виступити проти влади, як підприємці, до яких Азаров та Янукович заповзали рачки в намети.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко закликає громадян об'єднуватися для відстоювання своїх прав, як це зробили учасники Податкового майдану, до яких у намети навіть Микола Азаров та Віктор Янукович заповзали рачки.

Про це вона завила під час акції на Софійській площі у суботу.

"Вони добилися перемоги, бо вони вийшли спільно і до них прийшли президент, прем'єр, міністри на Майдан і на четвереньках заповзали в намети", - сказала Тимошенко.

"Єднанням і протидією ми мусимо зупиняти те, що нам сьогодні не подобається, що руйнує ваші права. Але в той же час ми зобов'язані єднатися не навколо того, як складуться політики в "Лего", а ми мусимо єднатися один з одним, людина з людиною", - сказала Тимошенко.

"У нас є шанс на чергових парламентських конституційних виборах цю владу поміняти, якщо до цих виборів вони не зроблять нічого такого, за що вам захочеться винести їх зі своїх кабінетів", - зазначила вона.

"Я хочу запитати всіх, хто зібрався на цьому славному майдані: ви готові без втоми пройти цей шлях і принести нарешті в нашу країну спокій, гармонію, справедливість, чесність і свободу? Ви готові, якщо треба буде, об'єднати наші ряди і вийти на всі майдани в Україні, якщо до виборів терпіти вже буде неможливо?", - запитала Тимошенко, діставши позитивну відповідь.

Вона закликала громадян "не бути гостями в країні з чужими баронами і владиками".

"Президент оприлюднив герб своєї родини. Ти ба, які барони. І цей герб завершується великим кентавром зі значком "Мерседесу" в зубах. Я хочу сказати, що ось так і країну будують, на таких цінностях і на таких традиціях", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, День Соборності України відзначають в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося на Софійській площі Києва 22 січня 1919 року. Свято відзначається щороку з 1999 року.

Читайте також:

Азаров назвав Тимошенко "непорозумінням української політики"

Тимошенко: Янукович не дочекається, щоб я втекла з країни

Тимошенко порадила "боягузам" Януковичу та Азарову не ховатися за парканом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: