Тимошенко заплели косу, щоб зробити з неї "святу"

Тимошенко заплели косу, щоб зробити з неї "святу"

Коса Тимошенко вписувалася в образ "святої" / Фото: woman.ru

Але деякі елементи іміджу Юлії Тимошенко були "незрозумілі з морально етичної точки зору", вважає перший політтехнолог екс-прем'єра.

Перший політтехнолог Юлії Тимошенко Андрій Золотарьов розповів, що над іміджем Юлії Тимошенко 2004-2011 працювала ціла команда.

За його словами, коса як елемент іміджу Тимошенко була доречна в 2004 році. 

"Перед ними (політтехнологами) стояло завдання піднесення Тимошенко, її сакралізація. І в елемент такого способу коса вписувалася. Що ж до візуального образу, фарба для волосся в політиці - не головний фактор", - заявив Золотарьов в інтерв'ю "Сегодня".

Але, на думку політтехнолога, в її іміджі були інші елементи, не зовсім зрозумілі з моральної точки зору.

"По-перше, це нестримний соціальний популізм: обіцянки все і всім. Зрештою це людям набридає. Політик повинен співвідносити те, що він говорить, і те, що робить. Не повинно бути великого розриву між віртуальним чином політика і його діями. По-друге - нерозбірливість у людях", - повідомив політтехнолог.

Золотарьов також додав, що Тимошенко дуже легко переступала через тих людей, з якими працювала.

"Я знаю дуже багатьох, які їй по-справжньому були віддані. Вона ж діяла за принципом: "кому я що повинна - прощаю". У результаті - команда почала будуватися з гнилого людського матеріалу. З бариги не зробиш самурая, бо барига буде гнатися за ланцюжком угод. У даному випадку, спостерігаючи за фракцією БЮТ, бачу, що вже третина з них ці більш вигідні угоди зробила ", - зазначив політтехнолог.

Раніше Золотарьов зазначив, що Тимошенко з легкістю погодилася змінити імідж бізнес-леді на сільську вчительку заради успіху на виборах.

Нагадаємо, 11 жовтня Печерський районний суд Києва визнав Тимошенко винною в перевищенні повноважень при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році.

Тимошенко була засуджена до 7 років ув'язнення та зобов'язана відшкодувати "Нафтогазу України" 1,5 млрд гривень збитків.

Читайте також:

Заради успіху Тимошенко перетворилась із бізнес-леді на "сільську вчительку"

Місяць після вироку: надії на звільнення Тимошенко тануть

Тимошенко у вікні СІЗО плакала

Тимошенко не може рухатись: її водять під руки співробітники СІЗО

Донька Тимошенко розповіла, чому її маму "гноять" у камері

Повʼязані теми:

Наступна публікація