Донька Тимошенко розповіла, чому її маму "гноять" у камері

На думку Євгенії, влада хоче довести екс-прем'єра до такого стану, "щоб нічого не хотілося"

Донька Юлії Тимошенко Євгенія Карр вважає, що чинний режим хоче морально зламати її матір.

Євгенія Карр заявила, що чинна влада хоче довести Тимошенко "до такого стану, щоб уже нічого не хотілося мамі – ні брати участь у виборах, ні у політиці, ні у громадській діяльності".

"Але це все робиться даремно, оскільки, я впевнена, цього ніколи не буде", - запевняє донька екс-прем'єра.

"Те, як вона тримається і її моральний стан – це доказ того, що вона дійсно дуже сильна людина сильної волі. Вона лідер. У неї є своя мета, якій вона віддана і навіть зараз. Це її підтримує", - сказала Євгенія Карр.

Водночас, вона підтвердила, що Тимошенко має серйозні проблеми зі здоров'ям.

"Ми, родина, переживаємо за її життя. Ми будемо добиватися проведення терапії, огляду мануального терапевта", - сказала Євгенія Карр.

За її словами, востаннє з матір'ю вона бачилася 4 листопада, за день до суттєвого погіршення стану Тимошенко.

"Не знаю, що може допомогти в цій ситуації, але якщо в неї не поліпшиться стан здоров'я, то ми звертатимемося до міжнародних організацій, захисників прав людини, інституцій, які водночас займаються і медичним, і правовим захистом", - сказала донька екс-прем'єра.

"Ми упевнені, що їх можуть не допустити в СІЗО, як не допустили членів Моніторингового комітету ПАРЄ, тому робитимемо все можливе, щоб не допустити погіршення її стану", - додала Євгенія Карр.

Нагадаємо, у середу, 9 листопада, Власенко заявив про нездатність Тимошенко пересуватися самостійно. "Її стан дуже-дуже погіршився. Це пов’язано і з умовами перебування, в першу чергу. Але лікарів я не бачив, тому діагноз її не знаю", - зазначив Власенко.

7 листопада Державна пенітенціарна служба заявила, що Юлія Тимошенко з власної необережності спровокувала 5 листопада загострення болю в хребті. Раніше повідомлялося, що в Тимошенко болі у спині. Через це екс-прем'єру у СІЗО, зокрема, робили масаж.

Читайте також:

Діагнози Тимошенко перетворять на таємницю за сімома печатями

Напівживу Тимошенко допитають у СІЗО - адвокат

Тимошенко не може рухатись: її водять під руки співробітники СІЗО

Біль у хребті не дав Тимошенко зустрітись з Власенком

У СІЗО заявили, що Тимошенко сама собі пошкодила спину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: