Діагнози Тимошенко перетворять на таємницю за сімома печатями

МОЗ вирішило не розголошувати інформацію про медичний огляд і обстеження екс-прем'єрки.

Міністерство охорони здоров'я заявило, що не буде розголошувати інформацію про медичний огляд і обстеження Юлії Тимошенко.

МОЗ повідомляє, що була створена медична комісія, до складу якої увійшли провідні фахівці медичних установ Національної Академії медичних наук України.

7 і 9 листопада комісія провела медогляд і обстеження Тимошенко в межах Лук'янівського СІЗО. Представники Міністерства охорони здоров'я до складу комісії, яка оглядала Тимошенко, не входили.

За даними відомства, висновки про стан здоров'я Тимошенко приймалися колегіально, протокол підписано всіма членами комісії.

"Поважаючи право Тимошенко на збереження лікарської таємниці і відповідно до чинного законодавства, лікарі не можуть розголошувати діагноз і висновки", - заявили в МОЗ.

Крім того, МОЗ звернулося до політиків і представників ЗМІ з проханням не спекулювати на темі здоров'я і не політизувати діяльність лікарів.

Нагадаємо, вчора джерело видання Цензор.net, близьке до МОЗ, повідомило, що результати огляду Тимошенко сфальсифіковані та змінені на вимогу керівництва Пенітенціарної служби та Міністерства охорони здоров'я.

"Після огляду 7 листопада комісія підписала висновок про наявність у Тимошенко ознак загострення небезпечної міжхребцевої грижі, і рекомендувала негайну діагностику проблем спини у спеціалізованій клініці, з обов'язковим проведенням МРТ та інших обов'язкових експертиз", - розповіло джерелo.

"Проте 9 листопада комісію повторно викликали в СІЗО нібито для повторного огляду, який повністю підтвердив результати першого. Після цього керівництво СІЗО запропонувало лікарям змінити лікарський висновок, щоб відпала необхідність проведення процедур поза стінами СІЗО", - пише видання.

"Однак Бур'янов відмовився підписувати фальсифікований діагноз. Він вказав на реальну загрозу для життя Тимошенко, адже у випадку, якщо загострення грижі не буде точно діагностовано, існує загроза паралічу нижніх кінцівок ув'язненої. Тоді Бур'янову наказали мовчати, і фальшивий висновок підписав інший член комісії", - заявило джерело.

Нагадаємо, у середу, 9 листопада, Власенко заявив про нездатність Тимошенко пересуватися самостійно. "Її стан дуже-дуже погіршився. Це пов’язано і з умовами перебування, в першу чергу. Але лікарів я не бачив, тому діагноз її не знаю", - зазначив Власенко.

7 листопада Державна пенітенціарна служба заявила, що Юлія Тимошенко з власної необережності спровокувала 5 листопада загострення болю в хребті. Раніше повідомлялося, що в Тимошенко болі у спині. Через це екс-прем'єру у СІЗО, зокрема, робили масаж.

Читайте також:

Напівживу Тимошенко допитають у СІЗО - адвокат

Тимошенко не може рухатись: її водять під руки співробітники СІЗО

Біль у хребті не дав Тимошенко зустрітись з Власенком

У СІЗО заявили, що Тимошенко сама собі пошкодила спину

ВідеоДіагнози Тимошенко перетворять на таємницю за сімома печатями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: