Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Білорусі затримали ще трьох українців

Двох чоловіків і одну жінку звинувачують у порушенні кордону.

У понеділок, 20 листопада, білоруські прикордонники затримали трьох українців.

Про це повідомляє прес-служба Державного прикордонного комітету Білорусі у Facebook.

Двох чоловіків і одну жінку звинувачують у порушенні кордону. Зазначається, що українці приїхали по ягоди.

"Серед затриманих були й ті, кого раніше притягали за подібне правопорушення. Деяким із них заборонено в'їжджати до Білорусі впродовж 5 років", - йдеться  у повідомленні прикордонного комітету.

В Столинском районе задержаны трое граждан Украины 20 ноября в районе населенного пункта Деревная пограничники задержал...

Опубліковано Государственный пограничный комитет Беларуси 21 листопад 2017 р.

Українців затримали у Столинському районі поблизу населеного пункту Деревна. Наразі білоруські правоохоронці проводять перевірку щодо одного із затриманих.

Відео Україна вислала білоруського дипломата

Як повідомлялося, у Білорусі затримали кореспондента "Українське радіо - ua:суспільне" Павла Шаройка, про це заявив голова Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія. За словами дружини затриманого, це сталося ще 25 жовтня, а перед затриманням були проведені обшуки. Глава комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар назвала події в Білорусі "типовим російським стилем", котрий "зайвий раз доказує, що на території Білорусі працюють спецслужби і Російської Федерації, і їхні спецслужби мають прямі контакти з РФ".

Близько двох тижнів Павло Шаройко не виходив на зв'язок, всі спроби редакції додзвонитися до нього і його родичів не давали результату, залишалися без відповіді повідомлення редакції. 

Пізніше білоруські спецслужби затримали ще одного громадянина України, який виїхав до Мінська у відрядження. За словами представника підприємства ПАТ "Завод обважнювачів", що у Донецькій області, директор заводу Олександр Скиба прибув до Мінська ще 15 листопада на переговори з місцевим тракторним заводом, де його було затримано.

Залиште свій коментар

Вибір редакції