У Чернігові з крана ллється вода з хробаками

Дата публікації
Перегляди
5229
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Чернігові з крана ллється вода з хробаками

Дощові хробаки не шкідливі для здоров'я, однак суп із черв'яків - не в українських традиціях

Живність могла потрапити у воду через тріщини у старезних трубах.

З водопровідних кранів у центрі Чернігова потекла вода з хробаками, йдеться в сюжеті ТСН.

Мешканці одного з будинків набравши води за півгодини до відключення, жахнулися, коли побачили у каструлі пару маленьких бурих черв'ячків.

Варити на такій воді суп чернігівці не наважилися, але баночку із живністю завбачливо зберегли та чекають пояснень, звідки вона взялася у водогоні.

Подібних маленьких хробаків бурого кольору часто можна побачити в калюжах навесні, пояснила зоолог Валентина Шевченко. Її вердикт - дощові хробаки.

Вони навряд чи можуть чимось нашкодити людині, але у водопроводі їм не місце, запевнили науковці та водночас припустили, що до труб вони могли потрапити випадково - через тріщини.

У Чернігівводоканалі інцидент наразі не коментують, проте знахідці здивувалися. Мовляв, підприємство черпає воду з Артезіанських свердловин, а на такій глибині хробаки не живуть.

Фахівці кивають на застарілі мережі у будинках, які настільки зношені, що їх страшно промивати, бо можуть не витримати тиску.

"У Чернігівському регіоні вода найкраща, по мінеральному і сольовому складу вона найкраще збалансована. Але через те, що труби дуже старі, коли по ним йде від свердловини до споживача вода, то вона може бути іржава, з піском, мул присутній у воді, черв'яки", - розповів експерт з очищення води Сергій Гавриленко.

Та хробаки — це не найгірше, що можна знайти у воді, запевнили комунальники. Вони також запропонували шукати в цьому позитив, мовляв в хлорованій воді вони б не жили. А хімічні домішки хоч і не помітні, але шкодять людині набагато більше.

Читайте також:

Питна вода в Україні майже в 30 разів гірша, ніж в ЄС

У львівському кафе пригощають канапками з хробаками і маслопивом

У Донецьку продають хліб з хробаками, цвяхами, тарганами та мишами

Вода з крана пофарбувала в зелений колір волосся шведів

Українці платитимуть за воду за новими правилами

Вода з хробаками потекла з крана у Чернігові

Вода з хробаками потекла з крана у Чернігові
Наступна публікація