Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі посеред ночі вулицею сам блукав 2-річний хлопчик

Дитину на своєму подвір'ї помітив чоловік, який вийшов покурити.

У Дніпрі дворічна дитина в самому светрику пішла з хати, доки мама спала.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Хлопчика випадково знайшов сусід, який вийшов покурити о третій ночі. Чоловік почув дивні звуки і подумав, що це скавчить тварина. І не повірив очам, коли у темряві розгледів на своєму подвір'ї малюка. Чоловік забрав дитину в тепло і викликав поліцію.

Патрульні почали стукати у сусідні приватні будинки. В одному з них врешті прокинулася мати дитини. Шокована жінка згадала, що перед сном забула зачинити вхідні двері. Вона просто не почула, як син прокинувся і пішов гуляти надвір.

"Дитина вийшла самостійно на подвір'я, але вже повернутись не змогла. Тут ми обмежимося профілактичною бесідою. Немає складу злочину. І будемо сподіватися, що і для матері це буде уроком у майбутньому, що буде трішки уважніше ставитися до своєї дитини", - зазначив речник патрульної поліції Дніпра Павло Карманов.

ТСН намагалася поспілкуватися з героями цієї історії, проте дверей ані мати, ані рятівник не відчинили.

ВідеоУ Дніпрі дворічна дитина в самому светрику серед ночі гуляла містом, поки мама спала

Хлопчика випадково знайшов сусід, який вийшов покурити о третій ночі. Чоловік почув дивні звуки і подумав, що це скавчить тварина. І не повірив очам, коли у темряві розгледів на своєму подвір’ї малюка. Чоловік забрав дитину в тепло і викликав поліцію. Патрульні почали стукати у сусідні приватні будинки. В одному з них врешті прокинулася мати дитини. Шокована жінка згадала, що перед сном забула зачинити вхідні двері.

У Дніпрі дворічна дитина в самому светрику серед ночі гуляла містом, поки мама спала

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції