У Кіровограді двомісячній дитині спалили обличчя під час операції

Дата публікації
Перегляди
6604
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Кіровограді двомісячній дитині спалили обличчя під час операції

Батьки дівчинки твердять, що лікарі запевняли - операція нескладна

У Кіровограді під час операції, яку робили двомісячній дитині, в дихальній масці на обличчі маленької загорівся кисень, повідомляє ТСН.

Маля зазнало опіків і майже добу провело в реанімації. Батьки дитини вимагають покарання винних. Медики кажуть, що це лише трагічний збіг обставин. Нині в лікарні триває службова перевірка.

Личко в немовляти обпечене та набрякле, око не відкривалося. Батьки Поліни кажуть, що маля постійно кричало від болю. Годували її через зонд, бо смоктати вона не могла. Так для малечі закінчилася операція з видалення гемангіоми - судинного новоутворення на голові.

Батьки дівчинки твердять, що лікарі запевняли - операція нескладна. Чому ж їхня дитина ледь не загинула, обурені люди не збагнуть. Як і те, чому за кілька днів жахіття перед ними ніхто навіть не вибачився.

"Забрали в реанімацію. Через добу тільки віддали її. Віддали дитину, а вона їсти толком не може і плаче-плаче- плаче...", - говорить мати дитини Катерина Бочарова.

"Винного треба покарати. Так цього оставлять не можна. Дитині два місяці. З дитини просто познущалися, і все. І вона ходе собі, і їй хоч би що!" - звинувачує лікарів батько дитини.

Під час операції стався трагічний збіг обставин, переконують медики. "Щоб уникнути крововтрати, використовується діатермокоагуляція. Припікання судин, щоб менше була крововтрата. Під час застосування діатермокоагуляції і подачі повітряної суміші миттєво на якісь частки секунди стався спалах кисню. Дитина отримала опік до двох відсотків", - пояснив головний лікар Кіровоградської обласної лікарні Юрій Коблянський.

Людський чинник чи технічний збій, це має встановити внутрішня перевірка, що триває в лікарні. Висновків цього розслідування вже чекають в обласному Управлінні охорони здоров'я та прокуратурі. "За даним фактом прокуратурою міста проводиться перевірка, в ході якої буде надана правова оцінка діям медичних працівників", - запевнила старший помічник прокурора Кіровограду Інна Березолова.

Результати перевірки обіцяють оприлюднити за 10 днів. Тим часом, на маленьку Поліну чекає повторна операція, адже під час першої видалити новоутворення хірург не встиг.

Біла халатність

Біла халатність

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6604
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація