У Києві викрили VIP-бордель з добропорядними студентками

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві викрили VIP-бордель з добропорядними студентками

Через елітний бордель пройшло не менше сотні студенток / Фото: welt.de

Дівчат часто замовляли з виїздом за кордон, тоді ціна послуг становила більше 5 тисяч доларів.

У Києві міліція викрила діяльність "елітного"борделю, де одна зустріч із представницею найдревнішої професії обходилася клієнтам у 1,5 тисяч дол.

Діяльність закладу припинили працівники відділу боротьби зі злочинами проти моральності Управління боротьби з торгівлею людьми Департаменту карного розшуку МВС України.

В міліції зазначають, що суми іноді становили і більше 5 тисяч доларів за послуги, адже чоловіки замовляли дівчат із виїздом за кордон або ж на відпочинок. Користувалися послугами й іноземці, які приїздили до України.

Правоохоронці впевнені, що через бордель пройшло не менше сотні дівчат.

За словами начальника відділу боротьби зі злочинами проти моральності Василя Поштака, усі працівниці борделю – дівчата віком від 18 до 25 років, модельної зовнішності.

Сутенера борделю затримували бійці загону спеціального призначення, оскільки, за інформацією оперативників, він був озброєний. У затриманого вилучено пістолет та значну суму грошей. За даними міліції, це "мешканець Києва з добропорядної родини, раніше до поля зору міліціонерів не потрапляв".

Що ж до повій, то всі вони також із благополучних родин, більшість з них є студентками вищих навчальних закладів, зазначили в УЗГ. Їхні заробітки залежали від рівня попиту на їх послуги. Приміром, якщо дівчина користувалася попитом у клієнта і працювала регулярно, то могла залишати собі більшу частину грошей – сутенер це дозволяв.

Наразі стосовно організатора незаконного бізнесу порушено кримінальну справу за ч.2 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Столична міліція викрила елітний бордель

Столична міліція викрила елітний бордель

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація