Новий суд над Тимошенко призначили на 19 квітня

Дата публікації
Перегляди
2168
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Новий суд над Тимошенко призначили на 19 квітня

Розгляд справи ЄЕСУ розпочнеться 19 квітня / Фото: tymoshenko.ua

Засідання харківського суду по звинуваченню Тимошенко в рамках справи ЄЕСУ розпочнеться через два тижні.

Попереднє засідання Київського районного суду Харкова за звинуваченням екс-прем'єра України Юлії Тимошенко в рамках справи про фінансові порушення корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ) розпочнеться о 10.00 19 квітня, повідомив адвокат екс-прем'єра Олександр Плахотнюк.

"Попереднє слухання у справі ЄЕСУ призначено на 10.00 19 квітня", - сказав адвокат в понеділок.

Як повідомлялося, Тимошенко звинувачують в організації заволодінні та замаху на заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем, організації ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ, що призвело до фактичного ненадходження коштів до державного бюджету; ухилення від сплати прибуткового податку з громадян, що спричинило тяжкі наслідки. Здійсненню цих дій передувало неповернення в державу валютної виручки від експорту металу корпорацією ЄЕСУ в сумі більше $ 160 млн.

9 лютого Київський районний суд Харкова вирішив, що Тимошенко і її захисники повинні ознайомитися з матеріалами справи до 28 березня 2012 року.

29 березня прокурор Харківської області Геннадій Тюрін повідомив, що "справа ЄЕСУ" передано в Київський райсуд Харкова.

Тимошенко засуджена Печерським районним судом Києва до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання "газових контрактів" з Росією в 2009 році. Апеляційний суд залишив в силі цей вирок. В даний час вона відбуває покарання у Качанівській виправній колонії (Харків). 15 травня цього року Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ (Київ) розгляне касацію захисту на вирок по "газовій справі".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2168
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація