У НУ-НС Жванію назвали вербувальником у коаліцію

Жванії не потрібні гроші, але йому необхідно прикрити бізнес, і він це зробив ще в березні, заявив Стецьків.

Депутат НУНС Тарас Стецьків заявляє, що депутатів із "Народної Самооборони" умовляв іти в коаліцію Давид Жванія.

"Жванії не потрібні гроші, але йому необхідно прикрити бізнес, і він це зробив ще в березні, але йому поставили завдання, яке він успішно виконує, - він вербує депутатів із "Народної Самооборони", - сказав Стецьків.

За його словами, ті, хто перейшли у коаліцію, не пояснили причини свого переходу, а це наштовхує на думку, що матеріальний фактор був визначальним у їхній поведінці.

"На превеликий жаль, гроші в українській політиці відіграють домінанту роль у парламенті, це 100%, іншої мотивації переходу депутатів у коаліцію я просто не бачу", - додав Стецьків.

На уточнююче запитання, чи пропонував йому Жванія перейти в коаліцію, Стецьків зазначив: "Мені Жванія особисто не пропонував, пропонували інші люди з Регіонів, і то один раз, і ми навіть сильно сміялися над цим".

Нагадаємо, до складу парламентської коаліції "Стабільність і реформи" 18 червня приєдналися одразу шість народних депутатів.

Зокрема, до парламентської більшості приєдналися депутати від фракції "Наша Україна – Народна самооборона" Давид Жванія, Валерій Борисов, Володимир Марущенко, Віктор Шемчук, Олег Новіков та Сергій Харовський.

Читайте також:

БЮТ: Ющенко веде переговори з Януковичем про входження НУ в коаліцію

Тимошенко розповіла, скільки заробляють депутати-"запроданці"

Шестеро депутатів на чолі з Жванією перейшли до коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: