Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У селі біля Дрогобича утворилося нове провалля

На Львівщині вже другий місяць періодично утворюються провалля.

У руслі річки Вишниця в селі Модричі біля Дрогобича на Львівщині утворилося чергове карстове провалля. Його розмір – метр на два.

На місце виїхала комісія з чиновників, науковців, надзвичайників, правохоронців – вирішують, що далі робити з ямою та наскільки вона небезпечна. Провалля обгородили, щоб туди не підходили люди. Про це повідомляє сайт Дрогобицької райдержадміністрації.

Нагадаємо, на початку серпня в Модричах утворилося невелике провалля біля житлового будинку. А після дощів його розмило й воно стало більшим – до 4 метрів у діаметрі та до 8 метрів у глибину.

провалля у Модричах біля Дрогобича
Дрогобицька РДА

А наприкінці вересня в районі Дрогобича та Трускався посеред ночі взагалі стався незначний землетрус. Тоді між Стебником та Модричами утворилося провалля діаметром до 300 метрів та глибиною до 50 метрів.

провалля біля Стебника на Львівщині_3
Facebook/Андрій Кульчинський
провалля, землетрус

Варто зазначити, що між сусідніми Трускавцем і Дрогобичем існують значні підземні порожнини, утворені внаслідок активного видобутку калійних солей у 1970-80-х роках. Науковці і сейсмологи уже багато років попереджають про небезпеку обвалів цих порожнин, що можуть спровокувати локальні землетруси.

Торік у серпні землетрус силою 2,8 бала стався у сусідньому Стебнику.

Залиште свій коментар

Вибір редакції