У столиці на Одеській площі міст просів через будівництво метро

Дата публікації
Перегляди
2855
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У столиці на Одеській площі міст просів через будівництво метро

Фото Олега Терещенка / Фото: "Комсомольская правда" в Украине

У Київметробуді повідомили, що проводять ремонт дороги за свій рахунок.

У Києві розв'язка на Одеській площі в середу в ранковий час пік встала в заторі через просівший на мосту асфальт. Причиною осідання стала робота прохідницького щита, який риє тунель до майбутньої станції "Теремки", пише "Комсомольська правда в Україні".

Як уточнюється, ділянка асфальту при заїзді на міст з боку Одеського шосе просіла сантиметрів на сорок. Автомобілі буквально пірнали і стрибали на цьому місці, тому дорожні служби перекрили проїзд двома смугами і зайнялися асфальтуванням.

"Просідання ґрунту безпосередньо пов'язане з будівництвом метро. Офіційних висновків ще ніхто не робив, але поки рити тунель, що веде до майбутньої станції Теремки, не почали, укоси були стабільними і проблем не було", - розповіли в Київавтодорі.

У Київметробуді не стали сперечатися і повідомили, що проводять ремонт дороги за свій рахунок.

"Ми вже пройшли ділянку під мостом зі складними геологічними умовами: там плавуни і проходить підземна річка Совка. Добре, що не довелося зупиняти рух на Окружній дорозі. Кілька днів спостерігатимемо за ситуацією на мосту, а потім покладемо верхній шар асфальту", - повідомив начальник Київметробуду Володимир Петренко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2855
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація