Українці зарахували Добкіна до числа найулюбленіших губернаторів

Губернатори Донецької, Харківської та Закарпатської областей користуються найбільшою довірою серед населення.

Українці найбільше довіряють представникам місцевої виконавчої влади в Донецькій, Закарпатській і Харківській областях. Найменшою довірою користуються губернатори Львівської, Черкаської і Кіровоградської областей. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного організацією "Transition Democracy Fund" (Великобританія).

Найпозитивніше оцінюють роботу глави ОДА в Донецькій області. Дії Анатолія Близнюка підтримують або частково підтримують 29% жителів Донецької області. 25% підтримки серед населення має глава Харківської ОДА Михайло Добкін. На третьому місці за рівнем підтримки глава Закарпатської ОДА Олександр Ледида - 24%.

Найменший рівень підтримки має глава Львівської ОДА Василь Горбаль. Повністю або частково не підтримують його дії 67% жителів Львівської області, тоді як рівень підтримки складає 2%.

На другому місці за рівнем недовіри - глава Черкаської ОДА Сергій Тулуб. Його дії повністю або частково не підтримують 59% жителів Черкаської області. Рівень підтримки складає 3%.

На третьому місці - глава Кіровоградської ОДА Сергій Ларін. Його дії повністю або частково не підтримують 57% жителів Кіровоградської області. Рівень підтримки складає 3%.

В цілому по Україні позитивно оцінюють роботу глав обласних адміністрацій 17%, негативно - 26%, не мають чіткої позиції - 57 % опитаних.

Провідний експерт "Transition Democracy Fund" Борис Петрівський, коментуючи ці дослідження, зазначив: "В цілому для України характерний низький рівень інтересу до дій місцевої влади. У деяких областях, як, наприклад, у Херсонській і Чернігівській, губернатори мають украй низький рівень впізнанності, а населення не може дати оцінку їх роботі або навіть назвати прізвища. Така ситуація характерна практично для усіх південних і центральних областей України. Виняток становлять лише Черкаська і Кіровоградська області, де населення ставиться до глав обласних ОДА з украй високим рівнем недовіри. Такий рівень характерний в нинішній ситуації для такого специфічного регіону, як Львівська область".

Крім того, експерт вказав на високий рейтинг губернаторів Донецької та Харківської областей. На думку Бориса Петрівського, це пов'язано з довгим перебуванням цих чиновників у регіональному політичному полі і активною соціально-політичною діяльністю, а не з особливостями масової політичної свідомості, характерної для регіону. При цьому він зазначив, що в сусідній Луганській області глава ОДА має відносно низький рівень підтримки і впізнанності - 7% і 12% відповідно.

Опитування проводилося 10-15 червня серед 3600 міських жителів України віком від 18 років. Статистична похибка не перевищує 2,5%.

Читайте також:

Добкін не віддасть крісло мера нікому, окрім "геніїв" із ПР

Донецький губернатор запропонував ввести подвійне громадянство

Янукович збирається звільнити новопризначених губернаторів

Янукович насварив губернатора, який насмілився його перебити (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: