Українські діти найбільше в світі п’ють і курять

Президент констатує, що серед дітей прогресують хронічні хвороби серцево-судинної, ендокринної та нервової системи. Виросло ціле покоління пивної молоді.

Президент Віктор Янукович стверджує, що українські діти і молодь вживають найбільше у світі алкоголю і тютюну. Про це він заявив 30 вересня у Києві на засіданні Громадської гуманітарної ради.

Як наголосив глава держави, викликає особливе занепокоєння стан здоров’я дітей і молоді. "Впродовж останніх років не спостерігалося навіть тенденції до покращення стану здоров’я дітей. Навпаки, у порівнянні з 2003 роком показник захворюваності дітей у 2009-му збільшився на 15%", - констатував президент.

Він навів дані, що серед дітей прогресують хронічні хвороби серцево-судинної, ендокринної та нервової системи. "Думаю, те, що українські діти вживають більше, ніж будь-де у світі, алкоголю і тютюну… Виросло ціле покоління пивної молоді", - заявив Янукович.

За словами Януковича, за роки Незалежності в Україні значно зросла кількість випадків передчасних смертей, особливо серед чоловіків. Він навів статистику, що за цей період населення держави скоротилося на 6 млн і на сьогодні становить 45,8 млн людей.

Як відомо, українці – другі у світі за кількістю курців після Греції. Держкомстат України констатує постійно зростаючу кількість тих, хто курить, серед дітей від 12 років. Серед регіонів лідером серед курців є Донеччина, де палить 27,5% населення від 12 до 18 років. Половина цих людей викурює за добу від 16 до 20 сигарет.

Читайте також:

Більше половини українців мають хвороби серця

На Донеччині лікують депресію, поховавши себе живцем

МОЗ: в Україні росте хворе покоління дітей

Українці на другому місті за кількістю курців у світі

ВідеоУкраїнські діти найбільше в світі п’ють і курять

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: