"Українську 911" впроваджуватиме американська фірма

Дата публікації
Перегляди
2585
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Українську 911" впроваджуватиме американська фірма

Hewlett-Packard виграла тендер на впровадження системи "112" / Фото: flickr.com

Систему екстреної допомоги введуть у Львові, Харкові, Донецьку, Києві й області вже до початку Євро-2012.

Тендер на придбання обладнання і послуг для впровадження системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112 виграла американська компанія Hewlett-Packard.

Про це в "Дзеркалу тижня" повідомив міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога.

Як повідомив міністр, Hewlett-Packard запропонувала найкращі рішення.

Балога також наголосив, що для вдалого проведення реформи міністерство вивчило досвід тих країн, де екстрений виклик за єдиним номером успішно діє вже десятиліттями. Міністр особисто тричі літав до США на переговори з посадовцями держструктур і керівниками компаній, які є визнаними лідерами у цій галузі.

За результатами домовленостей, США за 700 тисяч доларів з їхнього бюджету підготувало техніко-економічне обґрунтування системи.

Одночасно МНС працювало всередині країни з операторами зв'язку, спеціалістами МВС, МОЗ, Мінінфраструктури.

Міністр також нагадав, що уряд України виділив 452 млн гривень на проведення першого етапу робіт. Були знайдені і підготовлені приміщення для розташування центрів "112" у містах проведення матчів Євро-2012, які повинні запрацювати у травні. Для впровадження системи була модернізована вся телекомунікаційна мережа МНС.

Крім того, Верховна рада прийняла закон про систему "112". Таким чином, за словами Балоги, процес впровадження системи проходить відповідно до затверджених раніше планів.

"Говорити про гальмування процесу дещо некоректно. Поки справи йдуть за планом, і ми розраховуємо впровадити систему "112" у Львові, Харкові, Донецьку, Києві й області до початку Євро-2012. Повністю мережа має запрацювати по всій країні в 2013 році", – наголосив урядовець.

Він також додав, що у випадку приєднання МНС до МВС, координувати роботу системи "112" буде МВС.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2585
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація