Довгоочікуваний телевізор від Apple отримає назву iPanel

Дата публікації
Перегляди
7597
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Довгоочікуваний телевізор від Apple отримає назву iPanel

Apple готує мультимедійний центр / Фото: appleinsider.ru

iPanel від Apple буде більше, ніж просто телевізором. Нова розробка має стати мультимедійним центром.

Компанія Apple випустить телевізор під власним брендом, який буде називатися iPanel, а не iTV, як вважалося досі, у четвертому кварталі 2012 року.

Про це пише сайт AppleInsider з посиланням на аналітика компанії Jefferies&Co Пітера Мізека.

Мізек каже, що Apple віддасть перевагу більш загальній назва, оскільки збирається зробити новий продукт не просто телевізором, а універсальним мультимедійним центром.

Крім того, експерт зазначає, що права на торговий знак ITV належать однойменній британській телевізійній мережі, і це створило б додаткові труднощі.

Мізек вважає, що iPanel коштуватиме приблизно 1,25 тисячі доларів, а продаж телевізора також підвищить інтерес до інших пристроїв Apple, оскільки познайомить нових людей з екосистемою, що розвивається компанією.

Експерти вже давно прогнозують, що Apple розробляє власну модель телевізора, проте офіційно ця інформація поки не підтверджена. Проте з часом все більше аналітиків схиляються до думки, що такий пристрій дійсно готується компанією.

Зараз у цій сфері Apple пропонує лише приставку Apple TV, що підключається до телевізора і дозволяє дивитися фільми та серіали, куплені в інтернет-магазині iTunes Store. В четвертому календарному кварталі 2011 року Apple продала 1,4 млн цих пристроїв.

Чутки про розробку Apple телевізора досі в основному надходили від неофіційних джерел, близьких до азіатських партнерів корпорації, що виробляють комплектуючі та збирають готові вироби.

Дебютний телевізор від Apple ймовірно отримає той же процесор, що і фірмові мобільні пристрої компанії (iPad/iPhone/iPod touch) і буде працювати під управлінням фірмової програмної платформи iOS.

За чутками з Канади, де місцеві телекомунікаційні оператори Rogers і Bell вже нібито тестують телевізор від Apple, новинка буде також підтримувати систему голосового управління Siri, яка вперше з'явилася у смартфоні iPhone 4S, випущеному в жовтні 2011 року. Кмітливу голосову помічницю оснастили додатковими функціями - тепер вона, наприклад, допомагає користувачеві вибрати програму для перегляду виходячи з особистих переваг.

Крім того, завдяки вбудованій у телевізор камері власник зможе здійснювати відеодзвінки, а також керувати новим пристроєм від Apple за допомогою жестів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7597
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація