За нелегальну трансляцію Євро-2012 можна "попасти" на 50 млн гривень

Дата публікації
Перегляди
2221
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За нелегальну трансляцію Євро-2012 можна "попасти" на 50 млн гривень

Рада наразі хоче посилити відповідальність за порушення пов'язані з Євро-2012 / Фото: ukraine2012.gov.ua

Наразі ціна ліцензії за 1 екран складає 35 євро.

Якщо паб чи кафе спіймають на трансляції без ліцензії матчів футбольного чемпіонату Євро-2012, їм загрожує штраф до 50 мільйонів гривень. Мінімальне стягнення обійдеться у 10 тисяч гривень.

Для крупних клієнтів УЄФА вже розробив правила і встановив ціну - 35 євро за право показувати футбол на одному екрані. З дрібними закладами й досі визначаються: яким чином і хто продаватиме права на показ. Можливо залучать телекомпанії, які мають дозволи на трансляцію.

"Можливо що це будуть особи, які володіють правами на території України і мають можливість і права передати ці права третім особам",  - пояснив юрист національної телекомпанії України Андрій Калинчук.

Нагадаємо, недавно у Раді було зареєстровано законопроект, яким передбачається посилити покарання за незаконне використання символіки Євро-2012, а також за порушення інтелектуальної власності УЄФА та партнерів чемпіонату.

Штраф у розмірі 85 тисяч гривень доведеться заплатити тим, хто незаконно використовував логотипи УЄФА, наприклад "Євро-2012". А водіям, які без дозволу нанесли на свій автомобіль емблему чемпіонату, доведеться розпрощатися з правами на три місяці.

Ризикують поплатитися за бажання прославитися за рахунок чемпіонату і власники деяких сайтів. Якщо буде встановлено, що в домені незаконно використовується словосполучення "Євро-2012", то інтернетчиків зобов'яжуть виплатити величезний штраф і позбавлять домену та серверів.

А ось кримінальна відповідальність настане, коли власника громадського закладу (наприклад, кафе або клубу) зловлять за трансляцією матчів чемпіонату на екрані діагоналлю більше 3 метрів без дозволу УЄФА. За такі дії йому загрожує два роки позбавлення волі.

Незаконне копіювання записів футбольних матчів і розповсюдження їх в Інтернеті в уряді пропонують карати шістьма роками позбавлення волі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2221
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація