Ужгород завів собі 3D-мапу на Google Earth

Дата публікації
Перегляди
4163
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ужгород завів собі 3D-мапу на Google Earth

Фото: 3duzhgorod.com

На тривимірну карту міста вже нанесено понад 100 туристичних об'єктів Ужгорода.

Ужгородський замок / Фото: 3duzhgorod.com
Відтепер з будь-якого куточка світу той, хто зацікавлений отримати інформацію про Закарпаття, зможе побачити об'ємне зображення вулиць Ужгорода, знакових об'єктів області.

Вихід Ужгорода, а згодом і Закарпаття, у форматі 3D в Google Earth спрямований насамперед на рекламу регіону та на розвиток туризму краю. Адже завдяки цьому проекту кожен потенційний турист зможе дізнатися, що саме він має шанс побачити і відвідати на Закарпатті, розповів Олександр Мерявчик, арт-директор ГО "Сільверленд".

Реалізація такого проекту стала можливою завдяки роботі групи фахівців, об'єднаних громадською організацією "Сільверленд". Вони вже інтегрували на 3D-мапу понад 100 об'єктів Ужгорода, серед яких, наприклад, Ужгородський замок, обласна філармонія (раніше – синагога), будівлі ОДА і міськради, обласного художнього музею, драмтеатру тощо. І навіть – тривимірні зображення дерев.

"Найцікавішим і найоригінальнішим із подібних сервісів є Google Earth, уже понад 1 мільярд користувачів завантажили цю програму на свою комп'ютери. А наша організація об'єдналася навколо створення 3D-мапи Закарпаття на цій унікальній платформі", – каже Мерявчик.

Одні з головних переваг – візуалізація, а також те, що усю інформацію можна побачити без "фільтрів" зацікавлених осіб, як, наприклад, це помітно у рекламних буклетах, чи у рекламі на ТБ.

Як повідомляють експерти, на таку 3D-мапу можна наносити пропоновані в області туристичні маршрути. А також вона допоможе у навчанні, наприклад, місцевим школярам під час уроків "Мій Ужгород" буде значно легше візуалізувати те, про що йдеться у навчальній програмі. Діти зможуть "політати" над рідним містом, побачити його у тривимірному форматі.

Керівник ГО "Сільверленд" Олег Бурдуков зазначив, що користуватися 3D-мапами дуже зручно та інформативно. Керівник проекту запросив учасників туристичної індустрії підключитися до проекту, щоб показати всьому світу, що закарпатці йдуть у ногу з часом і мають що запропонувати гостям.

"Помандрувати" 3D-картою Ужгорода можна за адресою: http://3duzhgorod.com. До речі, відзначити спеціальною міткою на карті свій об'єкт мають змогу усі охочі.

Читайте також:

Ужгород перейде на зимовий час

Автор найкращого слогана та логотипу Києва отримає 50 тисяч грн

Київ потрапив в десятку міст Європи з найдорожчими готелями

Визначено Топ-20 найкращих напрямків для туризму

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4163
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація