Біля новозеландського коледжу з'явилися спрямовані в космос пеніси

Біля новозеландського коледжу з'явилися спрямовані в космос пеніси

Зображення з Google Maps / Фото: Google Maps

Новозеландець випадково знайшов зображення із супутників 6 величезних пенісів, коли через Google Earth шукав нерухомість.

На фотографіях із супутників знайшли увічнені зображення шести пенісів, які з'явилися в Гамільтоні (Нова Зеландія) близько коледжу Ферфілд.

Фотографії фалічних символів довжиною в кілька метрів на сайті Google Earth виявив Девід Макквоід, коли шукав в Інтернеті нерухомість.

"Я подумав, що це робота художників, і що це спеціальна інсталяція", - розповів Макквоід.

Ажіотаж навколо "Ферфілдських фалосів" дуже збентежило директора коледжу Герхарда ван Дайка. За його словами, вперше зображення пенісів з'явилися поруч коледжем у 2009 році.

"Все сталося за вихідні. Мабуть, хтось випалив певні ділянки трави хімікатами", - зазначив директор.

"Ми намагалися виправити ситуацію, сторож навіть використовував засіб для знищення рослинності, але у нас нічого не вийшло", - додав він.

Правоохоронним органам і ван Дайку не вдалося схопити злочинців, і ця витівка, поза сумнівом, стала б лише надбанням шкільного фольклору, якщо б "трав'яні пеніси" не увічнив сервіс Google Maps.

Обурений директор заявив, що він обов'язково зв'яжеться з Google і буде благати компанію видалити зображення. Спеціаліст корпорації зазначив, що ці фотографії з супутника дуже складно якось змінити або розмити.

Читайте також:

Закохана пара вирішила одружитися 30 разів у 30 країнах світу

Російський письменник випустить книгу в обгортці з власної шкіри

В США влаштували розпродаж товстих котів

Жінка принесла в поліцію пеніс ґвалтівника як доказ злочину

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космічна Одіссея
Наступна публікація