Представлено перше у світі 3D-бікіні, роздруковане на принтері

Представлено перший у світі друкований 3D-купальник. Матеріал прикриває, що потрібно, а де треба, - розтягується.

Бікіні №12
3D-друк різноманітних виробів не новинка, але вперше було створено практичний і доступний вид друкованого одягу.

Футуристичні дизайнери зі студії Continuum Fashion і фахівці з 3D-принту компанії Shapeways представили перший у світі роздрукований на тривимірному принтері купальник.

Бікіні, яке творці охрестили "бікіні №12", не потрібно шити. Трусики-ліфчики не мають застібок, а кріпляться на тілі завдяки тканині зі спеціальною "анатомічною" структурою, яка легко розтягується.

Матеріал - нейлон-12. Всередині 3D-принтера він перетворюється на тканину, яка складається з безлічі колоподібних елементів, сполучених нитками. Отвори дозволяють шкірі дихати, крім того, матеріал відштовхує воду.

Цей науково-фантастичний купальник демонструє і потенціал 3D-друку як життєздатної технології виробництва.

"Бікіні №12" уже надійшов в продаж через інтернет-магазини компаній, які його розробили. Коштує новинка від 200 до 300 доларів. Тож цього літа любительки "одягу майбутнього" цього літа зможуть обирати між двома футуристичними купальними костюмами.

Як повідомлялося, у Ізраїлі очікують на початок продажів бікіні, які заряджають мобільні телефони, відеокамери, MP3-плеєри і навіть iPаd - їхня поверхня зроблена з невеликих сонячних батарей, які акумулюють електричну енергію.

Читайте також:

В Європі продають купальник-бікіні, який розчиняється у воді

У США винайшли принтер для їжі

У продаж надійшли "агресивні" жіночі трусики для критичних днів

Нова сексуальна білизна світиться у темряві. ФОТО

Повʼязані теми:

Наступна публікація