Російський письменник випустить книгу в обгортці з власної шкіри

Російський письменник випустить книгу в обгортці з власної шкіри

На спині Альошина вже зроблено перший запис – назва його ексклюзивного видавництва "Жива книга" / Фото: Комсомольская правда

40-річний письменник вирішив прославитись після своєї смерті - видати книжку з власної шкіри.

Російський письменник з Нижнього Новгорода Максим Альошин вирішив прославитися: написав великий фантастично-сатиричний роман "Зсув" і заявив, що сам його видасть - на "авторському" матеріалі – власній шкірі.

Максим до своїх 40 років накопичив значний літературний багаж. В основному – це маленькі оповідання, які жодне видавництво не береться надрукувати.

"Я вже ходив до кушніра і уклав з ним договір. Він виміряв моє тіло, сказав, що вистачить на дві обкладинки. Роман випустять у двох примірниках", - заявив письменник.

Шкіряник розмітив на тілі автора майбутні обкладинки та корінці. На спині Альошина вже зроблено перший запис – назва його ексклюзивного видавництва "Жива книга".

"Після моєї смерті кушнір здере з мене шкіру, по татуюваннях виріже викрійки і зробить обкладинку. Буде використана шкіра з усього тіла, окрім обличчя", – поділився Альошин планами.

Про свої посмертні плани письменник вже розповів дружині і 8-річній доньці. Обидві – у шоці, але саме вони, за словами Альошина, підштовхнули його на цей "книжковий експеримент".

"Таку книгу – унікальну, зі шкіри, і не просто людської, а самого автора, куплять за хороші гроші. Думаю, від 50 до 100 тисяч доларів. Я написав заповіт, всі гроші отримає моя дочка", - стверджує росіянин.

Альошин наголосив, що колись він був підприємцем, але його бізнес прогорів і після його смерті рідна дитина залишиться без спадщини.

"Не думайте, що розмовляєте з божевільним дядьком, який дожив до 40 років і вирішив прославитися таким дивним проектом....Коли я помру, мені буде вже не боляче", – наголосив Альошин.

Читайте також:

Китайський письменник зробить 10 операцій, щоб бути схожим на Шекспіра

Правнучка Хемінгуея рекламує сумки Louis Vuitton

Чеченський письменник звинуватив Джеймса Кемерона в плагіаті "Аватара"

Повʼязані теми:

Наступна публікація