В Ірані засудили до смертної кари "агента ЦРУ"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ще двох американців засудили до ув'язнення.

В Ірані засудили до смертної кари нібито агента ЦРУ Сполучених Штатів Америки за шпигунство в галузі іранської ядерної програми.

Про це 4 лютого повідомив офіційний представник Верховного суду Ірану Голям Хосейн Ісмаїлі, передає Bloomberg.

В Ірані вважають, що чоловік намагався передати інформацію про атомну програму Ірану розвідці США.

"Один з шпигунів ЦРУ на ім'я Амір Рахімпур був засуджений до смертної кари. Верховний суд залишив в силі цей вирок, - цитує Хосейна Ісмаїлі агентство Таснім. - Він намагався передати інформацію про атомну програму Ірану розвідці США", - сказав Ісмаїлі.

Крім того, двоє людей засуджені до тюремних термінів за збір розвідданих для ЦРУ. Один із засуджених проведе за ґратами п'ять років, інший - 10 років.

Нагадаємо, наприкінці листопада в Ірані затримали вісім людей, нібито пов'язаних з американським Центральним розвідувальним управлінням (ЦРУ). У заяві Ірану наголошується, що заарештовані особи проходили підготовку в розвідувальній службі США (ЦРУ) і діяли в різних країнах під виглядом журналістів, вони тривалий час перебували під наглядом іранської розвідки, після останніх заворушень стало зрозуміло, що вони отримали вказівки взяти участь в них і підготувати докладні фотозвіти про ці події.

Залиште свій коментар

Вибір редакції