Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні призупинили видачу біометричних паспортів

"Паспортний сервіс" призупинить роботу з технічних причин.

В Україні перестануть видавати біометричні паспорти від 17:00 27 квітня до 8:00 2 травня, повідомляє прес-служба Державного підприємства "Документ".

Усі центри "Паспортний сервіс" протягом цього терміну з технічних причин не будуть оформляти і видавати документи. Зокрема, закордонний паспорт, ID-карти, посвідку на тимчасове і постійне проживання. Утім, оформляти довідки про несудимість, страхування, апостилювання будуть у штатному режимі.

"Про відновлення роботи підприємства повідомлять додатково на офіційному сайті", йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, минулого року українці оформили понад 4,8 млн біометричних паспортів для виїзду за кордон. Крім того, 140 295 жителів окупованого Росією Криму отримали український паспорт для виїзду за кордон.

Нагадаємо, безвізовий режим між Україною і країнами Європейського Союзу запрацював від 11 червня 2017 року. Для безвізових поїздок необхідно мати біометричний паспорт, оформити страховку та мати певну кількість грошей з собою, яку кожна країна визначає окремо.

ВідеоУкраїнський паспорт піднявся на одну сходинку у світовому рейтингу престижності

Український паспорт піднявся на одну сходинку у світовому рейтингу престижності. За підрахунками міжнародної компанії Henley&Partners,  він тепер на сороковому місці.   

Український паспорт піднявся на одну сходинку у світовому рейтингу престижності

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції