В Україні саджатимуть за будь-яку крадіжку

МВС і Генпрокуратура ініціюють кримінальну відповідальність за будь-які крадіжки. Зараз кримінальна відповідальність не загрожує тим, хто вкрав майна на 60 гривень.

Міністерство внутрішніх справ спільно з Генеральною прокуратурою ініціюють введення настання кримінальної відповідальності за крадіжку майна незалежно від вартості вкраденого.

Про це під час розширеної колегії МВС повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Попков.

"Спільно з Генеральною прокуратурою ми підготували пропозиції щодо збільшення межі настання кримінальної відповідальності за крадіжку чужого майна... Пропонується передбачити кримінальну відповідальність незалежно від суми вкраденого, але з деякими деталями: з проникненням у житло, інші приміщення або схованки, крадіжки з одягу, сумки, а також з автотранспорту", - сказав він.

Попков повідомив, що в січні-червні майже на третину збільшилася кількість зареєстрованих злочинів.

За його словами, зростання злочинів сталося насамперед за рахунок збільшення кількості зареєстрованих крадіжок (у 2,5 рази).

Нагадаємо, в червні 2009 року Верховна рада понизила мінімальну вартість майна, за крадіжку якого настає кримінальна відповідальність, з 907 гривень 50 копійок до 60 гривень 50 копійок.

Рада встановила, що крадіжка майна вважається дрібною, якщо вартість такого майна не перевищує 0,2 не оподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (60 гривень 50 копійок), за таку крадіжку передбачена адміністративна відповідальність, а за крадіжку майна, вартість якого перевищує зазначену суму, настає кримінальна відповідальність.

Читайте також:

Підліток зробив підкоп, щоб викрасти скутер

Двох офіцерів СБУ посадили за крадіжку коштовностей

СБУ порушила понад 500 справ за розкрадання бюджету

ВідеоВ Україні саджатимуть за будь-яку крадіжку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: