Вбитим російським кілером міліціонерам дадуть Героїв України

В Одесі простились з правоохорнцями Віктором Кожекою та Олександром Розмаріцою, які загинули від рук російського кілера.

Двоє правоохоронців, загиблих під час перестрілки в Одеській області 30 вересня, представлені до звання Герой України.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов.

Сьогодні в Одесі українська міліція простилася із загиблими правоохоронцями Віктором Кожекою та Олександром Розмаріцою, яких прийшов провести в останню путь і Могильов.

"Простіть мене за те, що я не зміг уберегти життя ваших рідних", -  звернувся до родичів загиблах Анатолій Могильов.

Похоронна процесія розпочалася із прощання, яка проходила в Одеському будинку офіцерів. Провести в останню путь одеських героїв прийшов весь одеський гарнізон міліції, журналісти та просто небайдужі одесити.

Сотні вінків та квітів символічно знаменували доблесть та одвічну пам'ять загиблих міліціонерів. Наказом Могильова Віктора Кожеку та Олександра Розмаріцу посмертно нагороджено відзнаками МВС "Закон і порядок".

Також міністр пообіцяв окрім необхідних виплат, родинам загиблих допомогти у вирішенні й інших матеріальних проблем.

Крім того, міністр розповів, що сьогодні відвідав Одеську обласну лікарню, де лікуються четверо міліціонерів, поранених в тій же перестрілці.

За виявлену мужність Могильов вручив їм відзнаки МВС "Хрест Слави".

"Це Хрест вашого подвигу, вашої Слави. Ви цей хрест завоювали в запеклому бою зі злочинцями", - сказав міністр.

Він додав, що двоє з постраждалих в даний час знаходяться на стаціонарному лікуванні, а двоє - на амбулаторному.

Також Анатолій Могильов відвідав місце, де відбувалося затримання – це район "9-ї станції Фонтану". Там міністр зустрівся із бійцями спецпідрозділів "Беркут" та "Сокол", які брали участь у спецоперації по затриманню убивць.

"Затримати кілерів для української правоохоронної системи було справою честі. Ми повинні були покарати злочинців, які позбавили життя та покалічили не одну людину. Я хочу запевнити усіх, що той, хто буде посягати на життя працівника міліції під час виконання ним своїх функціональних обов'язків - пощади не буде", - запевнив Могильов.

Як повідомлялося, в Одеській області в ніч на 30 вересня в перестрілці із злочинцями загинули два українських правоохоронця, ще четверо були поранені. Особа одного з учасників перестрілки з міліціонерами була достовірно відома.

Це - громадянин Росії Дікаєв Аслан Імрановіч, 1982 року народження, який розшукувався за вбивство. Дікаєв нелегально проживав в Одесі і вбивав на замовлення. Міністр категорично спростував інформацію, поширену низкою ЗМІ, про те, що в ході операції в суботу було вбито чотири людини, в тому числі, одна невстановлена ​​особа, яка могла бути заручником.

Читайте також:

Міліція зізналася про знищення двох кілерів в Одесі, третій втік

В Одесі справжня війна. На штурм кілерів, які вбили міліціонерів, кинули БТР

Разом з кілерами в Одесі могли розстріляли мирного жителя

Кривавий штурм в Одесі: Могильов спростував загибель мирного жителя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: