Вибухнув завод з виробництва iPad, є загиблі

Вибух на китайському заводі, що виробляє iPad: є загиблі і поранені, конвеєр зупинений.

Потужний вибух стався на підприємстві компанії Foxconn поблизу міста Ченду в китайській південно-західній провінції Сичуань. Як пише The Guardian, підтверджена загибель двох людей, поранено більше десяти. Представники компанії говорять, що поранення люди отримали в результаті пожежі. За іншими відомостями, поранено 16 осіб, троє з них серйозно.

Компанія Foxconn відома головним чином як виробник смартфонів iPhone і планшетних комп'ютерах iPad для американського гіганта Apple. Втім, у неї є й інші знамениті партнери - Nokia, Motorola, Hewlett-Packard і Dell. Всього на Foxconn трудяться до дев'ятисот тисяч осіб, на постраждалій фабриці - близько ста тисяч. Умови праці на величезних заводах неодноразово ставали об'єктом обговорення.

Apple поки ситуацію не коментує. За твердженням The Wall Street Journal, конвеєр заводу зупинено до завершення розслідування причин вибуху. Місцева влада, проте, не вважають, що подія стала результатом помилки персоналу або диверсії конкурентів.

Призупинення виробництва iPad зараз особливо невигідно Apple - компанія до цих пір не в силах задовольнити повністю попит на популярні "планшетники" другого покоління, продажі яких у США стартували в березні. Постачання iPad2 і так не встигали за зростаючими потребами ринку.

Читайте також:

У Китаї в черзі за iPad2 затоптали двох людей

Розсекречені перші технічні дані нового покоління iPad та iPhone

iPhone і iPad викрили у шпигуванні за своїми власниками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: