Відкрито таємниці секретного бункера Сталіна

Бункер Сталіна - секретний об'єкт "Скеля" починали будувати в 35-ому році політв'язні.

Таємниці війни розкриває для всіх бажаючих коростенський військово-історичний комплекс "Скеля" – т.зв. секретний бункер Сталіна.

Ця фортифікаційна споруда, збудована у тридцятих роках у гранітній скелі, не має світових аналогів. За своїми розмірами та інженерними характеристикам об'єкт "Скеля" переважає "Вервольф", упевнені дослідники. На 40-метровій глибині у два поверхи, містяться приміщення, де можна пережити будь-які катаклізми.

Підземний бункер знаходиться під товщею граніту. Його лабіринти тягнуться на сотні метрів під землею. Об'єкт "Скеля" розсекречений кілька років тому і досі зберігає таємниці свого створення, існування і призначення.

Понад тисячу років тому у скелі були печери древлян. Гора пронизана численними виходами. Під землею - довгий тунель, по обидва боки якого - десятки кімнат.

Кабінет обставлений без зайвої розкоші. Тут є зв'язок. Телефони досі працюють і є пряма лінія з Москвою.

Засекречений бункер Сталіна за розмірами та інженерними характеристиками переважає "Вервольф". Дослідники стверджують, об'єкт "Скеля" починали будувати в 35-ому році політв'язні. Керував будівництвом генерал Карбишев. Досі не досліджений іще один поверх. Усі входи до нього замуровані.

Про об'єкт "Скеля" і сьогодні відомо небагато. Деякі документи на запити дослідників лише тепер почали надходити з архівів Росії. Про тих, хто оборонявся у "Скелі", відомостей теж мало.

Читайте також:

Кожен другий німець не знає, коли скінчилася війна

Табачник не визнав монумент Сталіну у Запоріжжі пам’ятником

Табачник не бачить різниці між Сталіним і Бандерою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: