Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вимога МВФ підняти ціну на газ залишається – Гройсман

Він також зазначив, що питання "дуже складне і негативно сприймається суспільством".

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що вимога про зрівняння цін на газ для населення та промисловості залишається і це дуже "складне питання".

Про це він заявив під час години запитань до уряду 8 червня, передає "Інтерфакс".

"Це дуже чутливе питання, і ви це знаєте. Ви знаєте, що воно дуже складне і дуже негативно сприймається суспільством. Ви знаєте, що така вимога міжнародних партнерів стоїть - про вирівнювання цін усередині країни… Простої відповіді на це питання немає", - розповів Гройсман.

Він також зазначив, що Україна повинна виконувати вимоги міжнародних партнерів, оскільки змушена обслуговувати зовнішній борг, який був накопичений у 2006-2013 роках.

Нагадаємо, серед ключових вимог МВФ для надання чергового траншу кредиту є створення антикорупційного суду та встановлення ринкової ціни на газ для населення. За даними НКРЕКП, ціни на газ для населення можуть зрости в понад півтора раза.

ВідеоУкраїна сподівається отримати від МВФ щонайменше 2 мільярди доларів

Головний кредитор України - їде до Києва. Сьогодні в столиці зустрічатимуть експертів Міжнародного валютного фонду. Вони мають провести технічні консультації з представниками влади. Цього року держава сподівається отримати від МВФ щонайменше 2 мільярди доларів. А для цього, за інформацією фонду, Україна мала б запустити пенсійну реформу, ухвалити закон про приватизацію, розібратися із тарифами на газ та створити Антикорупційний суд.

Україна сподівається отримати від МВФ щонайменше 2 мільярди доларів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції