Виплати при народженні дитини зростуть удвічі

В Україні державна виплата при народженні першої дитини відповідно до законопроекту, вже внесеного до Верховної ради становитиме 25,05 тис. гривень.

Президент Віктор Янукович пропонує Верховній раді збільшити виплати при народженні дитини в 2-2,05 рази з 12,24-50 тис. гривень до 25,05-100,2 тис. гривень.

Про це повідомила перший заступник голови Адміністрації президента Ірина Акімова.

Виплата при народженні першої дитини відповідно до законопроекту, який Янукович подав на розгляд парламент, буде становити 25,05 тис. гривень, при народженні другої дитини - 50,1 тис. гривень, при народженні третіх і наступних дітей - 100,2 тис. гривень.

Крім того, законопроектом пропонується збільшити розмір одноразової виплати після народження дитини до 8,35 тис. гривень.

Передбачається, що інша сума на першу дитину буде виплачуватися протягом 2 років, на другу дитину - протягом 4 років, на третю й наступних - протягом 6 років.

Також Акімова висловила впевненість у тім, що в державному бюджеті на 2011 рік будуть передбачені необхідні для підвищення виплат при народженні дитини кошти.

Нагадаємо, відповідно до нинішнього законодавства, виплати при народженні перших, других і третіх і наступних дітей становлять 12,24 тис., 25 тис. й 50 тис. гривень відповідно.

Сума одноразової виплати відразу після народження перших, других, третіх і наступних дітей становить 4,8, 4,84 й 5 тис. гривень відповідно, а інша сума виплачується протягом 12, 24 й 36 місяців відповідно після народження дитини.

Читайте також:

Азаров: жити стало краще, жити стало веселіше

Регіонали провалили власний закон про підтримку бідних сімей

В Україні підвищено виплати при народженні дитини

ВідеоВиплати при народженні дітей зростуть удвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: