Випуск ТСН-особливе

Випуск ТСН-особливе

Про виступ Потапа і Насті на Манежній площі в Москві, День народження Жванецького, користь від поцілунків, дівчат в армії та багато іншого, - сьогодні у ТСН.

Потап і Настя не підтримували кандидата Путіна
Менеджмент гурту запевнив ТСН-особливе - мітінг і концерт на Манежній площі були заплановані задовго до Дня виборів і в разі, якщо переміг би не Путін, а інший кандидат, Потап і Настя співали б і для нього.  Спочатку українські зірки затягли "Чумачечая весна".
Детальніше на відео


 


На інтернет-аукціонах продають автографи знаменитостей
Микола Басков коштує недорого – всього двадцять доларів за підпис, та й то - якщо закарлючка на фотографії. Трохи більше просять за Кіркорова. Закордонні зірки - від ста доларів і вище. Наші Особливі кореспонденти розвідали, чи збираються на цьому заробляти вітчизняні селебретіс.
Детальніше на відеоАні Лорак вирішила похрестити свою доньку Софійку у квітні
І до купелі понести її має саме король російської естради. Кароліна спростувала чутки про спільний обряд, але зазначила - те, що Філіп Кіркоров буде хрещеним батьком - це питання навіть не обговорювалося.  Щоправда, молода мама досі тримає у секреті ім'я хрещеної.
Детальніше на відео
Михайло Жванецький святкує День народження
Метр щороку з розмахом відзначає це свято, проте про свій вік говорити не любить і на питання - скільки Вам років - ніколи не відповідає. У це важко повірити, але відомому сатирику вже виповнилося 78 років. З ним зустрівся ведучий Сніданку з 1+1.
Детальніше на відео
 

Тривалий поцілунок краще за жувальну гумку нормалізує кислотність у роті!
А ще - за статистикою, людина за все життя на поцілунки витрачає аж два тижні! Про корись та можливу шкоду від цілунків - дізнавалися наші особливі кореспонденти.
Детальніше на відео 

 

Світлини, зроблені у дитинстві, примушують їхніх власників ніяковіти
І все-таки особливі кореспонденти спробували зазирнути в посвідчення особи відомих українців.
Детальніше на відео

 

Дівчата в армії!
Стріляли не очима, а з кулемета, стрибали майже з парашутом та бігли підтюпцем - українське військо зробило подарунок прекрасній половині - їм дозволили пів дня послужити в армії. Я теж відчула на собі переваги військової служби. Олександр Загородний подавав набої.
Детальніше на відео

 

 


Чоловіки народжують разом з жінками
За статистикою українського Міністерства охорони здоров'я, кожні другі пологи в Україні – партнерські. ТСН Особливе спробувала з'ясувати, чому пологи потроху перетворюються – на сімейну, а не суто жіночу справу, та дізналася, хто з зіркових чоловіків погодився б підтримати дружину у найвідповідальнішу мить.
Детальніше на відео

 


Володимир Гришко покинув оперу заради виступів на естраді
Перший концерт в новому амплуа пройшов учора. Таке перевтілення, щоб повернути українського виконавця із задвірків на передову. Гришко певен, що саме йому вдасться переломити ситуацію, і вже з 27 березня збирається з новою програмою в тур містами України.
Детальніше на відео

Повʼязані теми:

Наступна публікація