Випуск ТСН-особливе

Дата публікації
Перегляди
2566
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Випуск ТСН-особливе

Про відкриття Українського тижня моди, майстерню Леся Подерев'янського, Олега Скрипку та яйця та багато іншого, - сьогодні у ТСН-особливе.

30-й Український тиждень моди розпочався в "Мистецькому арсеналі"
Як підготувалися до цієї події найкращі вітчизняні дизайнери - уже знає Ганна Бока. Вона зараз на прямому зв'язку.
Детальніше на відео
 

Неофіційне відкриття Українського тижня моди відгуляли вчора
Дефіле розпочала молода дизайнерка Надя Дзяк. Гламурні тусівниці та професійні модники вже оцінили колекцію. Що-що, а покритикувати в нас люблять.

Детальніше на відео
Джи Дієнг тепер знає - пити воду з-під крана в Києві небезпечно
До України вона приїхала як куратор проекту під назвою "Єврофешн", одним із напрямів якого є, до речі, збереження чистої води на землі. Чорнявка переконує - в Україні отруїлася саме проточною водою. Джи відома як володарка найдовших у світі ніг, їхня довжина - 126 сантиметрів.
Детальніше на відео

 

 

Екс-солістка гурту "НікітА" Юлія Кавтарадзе сама виховує доню
Тепер у її дитини є другий батько, який просто обожнює крихітку! А ще Юлія впевнена - дівчинка дуже фотогенічна, любить позувати перед камерами і може стати успішною моделлю. Як вона справлялася з вихованням доньки, коли поруч не було сильної половини, і про те, як щаслива нині.
Детальніше на відео

 

 

Олег Скрипка пропонує українцям свої яйця
Велетенські болванки на вантажівках доправляють до кожного обласного центру. Там місцеві майстри візьмуться їх розписувати і перетворять на великодні писанки. Так Олег Скрипка готується 15 березня відкрити фестиваль "Диво-писанок". Де ховає свої яйця Скрипка донині - знають наші місцеві кореспонденти.
Детальніше на відео

 

 

ТСН-особливе завітала до майстерні Леся Подерв'янського
Не частий гість телеефірів, метр ненормативного слова - запросив камеру ТСН-Особливе до свого інтимно-творчого закутку. І, до речі, запікувати відомого матюкальника та художника в цьОму матеріалі майже не довелося - дуже старався.
Детальніше на відео

Дата публікації
Перегляди
2566
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація