Тігіпко пропонує безробітним перекваліфіковуватись у гастарбайтерів

Дата публікації
Перегляди
4639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тігіпко пропонує безробітним перекваліфіковуватись у гастарбайтерів

Тігіпко закликає безробітних перевчатися / Фото: УНІАН

Віце-прем'єр радить усім вчитися себе презентувати.

Віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко закликав спеціалістів, які не можуть знайти роботу, шукати її за межами свого регіону.

Про це він заявив під час онлайн-конференції у Facebook.

"Наші навчальні плани в наших навчальних закладах не відповідали запитам економіки. Ми не слухали бізнес в плані того, що необхідно бізнесу в якості знань і умінь випускників. Як результат - 40% випускників ВНЗ працюють не за фахом", - наголосив міністр соцполітики.

"Що робити інженеру, у якого немає таланту в торгівлі? Якщо у вашому місці немає робочого місця - то переучуватися. Перевчитися на програміста, у вас же є технічна спеціальність, вам начитували математику і опір матеріалів. Спробуйте знайти робоче місце за межами свого регіону. Скажімо, я був на підприємствах, де катастрофічно не вистачає інженерів. У деяких регіонах на машинобудівні заводи людей звозять за десятки кілометрів на автобусах, бо не вистачає робочої сили. Точно знаю, що така ситуація на Кременчуцькому сталеливарному заводі. А ще можу сказати всім тим, шукає робоче місце - будьте дуже активні, вчіться себе презентувати. Вам ніхто нічим не допоможе, якщо ви не будуть активними", - зазначив Тігіпко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація