Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Паломництво до Умані перетворюється на модний тренд

Працівники аеропорту вже встигли "порадіти" звичці хасидів возити за собою свій улюблений провіант.

Цього року в Умані, де поховано духовного лідера євреїв Цадика Нахмана, збереться вдвічі більше людей, ніж зазвичай, ідеться в сюжеті ТСН.Особливе.

Помічник головного київського рабина, який зустрічає в аеропорту "Бориспіль" VIP-гостей, розповів, що цьогоріч серед прочан тільки половина справжні брацлавські хасиди. До України нині летять усі євреї, бо це перетворилося на модний тренд.

"Це можна назвати трендом. Я не можу сказати, що це мода, це тренд. Є тенденція літати в Умань, тому що комусь це допомагає, комусь це просто цікаво", - розповів помічник рабина.

Тим часом директор аеропорту "Бориспіль" Антон Волов вже поскаржився на звичку хасидів возити з собою провіант. Так, середньостатистичні єврейські прочани везуть із собою з дому в коробках їжу, до якої звикли, - запечене м'ясо та рибні вироби.

"Привезли величезний палет свіжої риби, яку чомусь ніхто не забрав, і ми довго думали, що з ним робити", - поділився Волов.

А от міліції єврейські прочани клопоту не додають. Олександр Чорний, один зі ста міліціонерів, що охороняють "Бориспіль", розповів, що порівняно з англійськими вболівальниками, хасиди – чемні й милі.

Зазначимо, хасиди щорічно приїжджають в Умань поклонитися могилі Нахмана під час святкування єврейського Нового року, Рош Ха-Шана, що у 2012 році випав на 17 вересня.

Цього року в Україні очікують прибуття близько 25 тисяч єврейських прочан.

ВідеоСто літаків везуть до України 20 тисяч хасидів

Залиште свій коментар

Вибір редакції