Яценюк боїться, що Янукович перепише Конституцію під себе

Арсеній Яценюк розкритикував Януковича, який, як і його попередники, заговорив про зміни до Коституції замість того, щоб виконувати Основний Закон.

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк закликає не допустити змін до Конституції "під чергову владу". Про це йдеться у його вітанні з нагоди Дня Конституції.

"Замість виконання Основного Закону за духом і буквою, протягом 14 років ведуться розмови про необхідність змінити його. Нинішня влада теж пішла цим шляхом", - наголосив політик.

Яценюк зауважив, що ще жодній владі в Україні не вдалося забезпечити в повному обсязі конституційні права і свободи людини.

"Адже жодна влада в цьому не була зацікавлена, жодна влада не хотіла відповідати перед громадянами за свою діяльність", - зазначив він.

За його словами, "Конституція - це остання межа, що відділяє нашу країну від домінування однієї політичної сили" і "чергових змін під чергову владу не можна дозволити".

Як відомо, президент Віктор Янукович у своєму зверненні з нагоди Дня Конституції розкритикував зміни до Конституції, які були внесені 2004 року. Ці зміни стосувалися звуження повноважень глави держави.

Читайте також:

Яценюк назвав "точку відліку" змін в Україні

Янукович змінить Конституцію з волі народу

Конституція "нової мітли"

ПР: Янукович поки не буде переписувати Конституцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: