Янукович прибув до Мєдвєдєва і зустрівся з ним віч-на-віч

Віктор Янукович прибув до Москви, де зустрівся із президентом Росії Дмитром Мєдвєдєвим. Сторон почали переговори із зустрічі тет-а-тет.

Президент Віктор Янукович прибув з робочим візитом у Москву, де він візьме участь у четвертому засіданні російсько-української міждержавної комісії разом із президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим. Глави двох держав вже зустрілися віч-на-віч у державній резиденції "Горки".

На засіданні, яке відбудеться після цього, планується обговорити розвиток двосторонніх відносин у політичній сфері, стан реалізації перспективних проектів у високотехнологічних галузях, а також гуманітарну взаємодію.

Окрему увагу буде приділено впровадженню сторонами комфортних умов для громадян України і Росії при перетині ними міждержавного кордону в розвиток домовленостей, досягнутих главами двох держав 17 вересня нинішнього року в Глухові Сумської області.

Перед засіданням комісії лідери РФ і Україна проведуть переговори у вузькому складі.

Потім в ході засідання міждержавної комісії Мєдвєдєв і Янукович заслухають доповіді керівників профільних міністерств і відомств Росії і України про стан і перспективи двосторонньої співпраці в таких сферах, як інвестиційна взаємодія, енергетика, в тому числі атомна, космос, авіабудування, транспорт, гуманітарну взаємодію.

Також йтиметься про створення спільних підприємств у галузі літакобудування.

Зазначимо, це вже десята зустріч Дмитра Мєдвєдєва і Віктора Януковича цього року. Вона відбудеться в підмосковній резиденції російського президента в Горках, де пройдуть всі заплановані заходи за участю глави української держави.

Читайте також:

Янукович про Росію: у нас солодких розмов мало

Янукович попросив Мєдвєдєва допомогти з Олімпіадою в Карпатах

Автопробіг Януковича і Мєдвєдєва на "Побєдах"

ВідеоЯнукович прибув до Мєдвєдєва і зустрівся з ним віч-на-віч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: