Європа порадила Тимошенко взятися за роботу

Після перемоги Партії регіонів на виборах опозиційним силам необхідно опонувати за допомогою "хорошої і зрозумілої політичної програми" - заявили у Европарламенті.

Українські опозиційні партії повинні подбати про якісну політичну програму після перемоги на виборах Партії регіонів. Таку думку озвучила депутат Європарламенту від фракції зелених Ребекка Гармс.

"Якщо вірити результатам екзит-полів, згідно з якими на виборах перемогла Партія регіонів, то можна очікувати, що ця політична сила зможе посилити свою владу в регіонах. За таких умов ще важливіше, щоб опозиційні сили могли опонувати за допомогою хорошої і зрозумілої політичної програми", - сказала вона.

При цьому Гармс зазначила, що для того, щоб "визначитися щодо якості цих виборів і їхньої відповідності демократичним стандартам, спиратися не лише на заяви влади чи опозиції".

"Ми в Європейському парламенті вивчатимемо висновки різних груп спостерігачів. Я зокрема вже бачила, що й спостерігачі від СНД мають певні критичні повідомлення. Це все має бути ретельно оцінено", - уточнила депутат Європарламенту.

"У тому разі, якщо ми бачитимемо великі проблеми, а концентрація влади - це в будь-якому разі проблема, також напади на журналістів та порушення принципів свободи преси, я сподіваюся, що у Європарламенті знайдеться більшість депутатів для дуже критичної резолюції", - додала вона.

Нагадаємо, соціологічна компанія Gfk на замовлення партії "Єдиний центр" провела екзит-пол місцевих виборів в Україні. За попередніми даними, в більшості областей перемагає Партія регіонів.

Все про місцеві вибори читайте тут.

Читайте також:

Спостерігачі ЄС розповіли про недоліки місцевих виборів

"Батьківщина" оскаржує результати виборів на Миколаєвщині

Турчинов розповів, як Партія регіонів буде фальсифікувати вибори

Результати виборів мерів: екзит-поли та підрахунок голосів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: