Європарламент перегляне рекомендації щодо угоди з Україною

У Європарламенті хочуть переглянути рекомендації європейської комісії Раді ЄС щодо переговорів про Угоду про асоціацію з Україною.

Комітет Європарламенту з питань закордонних справ і комітет з питань міжнародної торгівлі планують відкласти голосування доповіді з рекомендаціями європейської комісії Раді ЄС щодо переговорів про Угоду про асоціацію з Україною.

Відповідні пропозиції пролунали у вівторок, 11 жовтня, в Брюсселі на засіданні комітетів, де дискутували щодо проекту Угоди.

Зокрема, доповідач рекомендацій Річард Леготко (група європейських консерваторів та реформістів, Польща) у своєму виступі закликав депутатів перенести голосування за рекомендаціями, щоб внести в проект рекомендацій внести певні зміни.

"У мене немає сумнівів, що голосування потрібно відкласти, щоб очистити наші думки і осмислити подію. Але має бути чітке рішення: рекомендуючи завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію, ми повинні дати чіткий сигнал українській владі, що для нас неприйнятна практика, свідками якої ми стали", - сказав він.

Вперше доповідь була представлена 12 вересня. В ході засідання у вівторок, 11 жовтня, відбулося перше обговорення проекту документа. Комітет має намір проголосувати доповідь в цілому, з урахуванням внесених поправок 20 жовтня, після чого документ буде винесений на розгляд пленарної сесії Європейського парламенту, яка пройде з 14 по 17 листопада в Страсбурзі.

В проекті рекомендацій Європарламенту Європейської комісії і Ради ЄС щодо Угоди про асоціацію з Україною закладена рекомендація укласти Угоду до кінця нинішнього року і ратифікувати до кінця наступного.

Як відомо, вчора Печерський райсуд Києва визнав Юлію Тимошенко винною у перевищенні посадових повноважень при підписанні в 2009 році газових контрактів з Росією і засудив її до 7 років позбавлення волі і відшкодування збитків на суму 1,5 мільярда гривень.

Читайте також:

Євродепутати оголосили бойкот українській делегації

Британія не пустить Україну до Європи через справу Тимошенко

Обама вимагає звільнити Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: