Європарламент перегляне рекомендації щодо угоди з Україною

Європарламент перегляне рекомендації щодо угоди з Україною

Будівля Європарламенту у Брюсселі / Фото: Flickr Photo Sharing

У Європарламенті хочуть переглянути рекомендації європейської комісії Раді ЄС щодо переговорів про Угоду про асоціацію з Україною.

Комітет Європарламенту з питань закордонних справ і комітет з питань міжнародної торгівлі планують відкласти голосування доповіді з рекомендаціями європейської комісії Раді ЄС щодо переговорів про Угоду про асоціацію з Україною.

Відповідні пропозиції пролунали у вівторок, 11 жовтня, в Брюсселі на засіданні комітетів, де дискутували щодо проекту Угоди.

Зокрема, доповідач рекомендацій Річард Леготко (група європейських консерваторів та реформістів, Польща) у своєму виступі закликав депутатів перенести голосування за рекомендаціями, щоб внести в проект рекомендацій внести певні зміни.

"У мене немає сумнівів, що голосування потрібно відкласти, щоб очистити наші думки і осмислити подію. Але має бути чітке рішення: рекомендуючи завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію, ми повинні дати чіткий сигнал українській владі, що для нас неприйнятна практика, свідками якої ми стали", - сказав він.

Вперше доповідь була представлена 12 вересня. В ході засідання у вівторок, 11 жовтня, відбулося перше обговорення проекту документа. Комітет має намір проголосувати доповідь в цілому, з урахуванням внесених поправок 20 жовтня, після чого документ буде винесений на розгляд пленарної сесії Європейського парламенту, яка пройде з 14 по 17 листопада в Страсбурзі.

В проекті рекомендацій Європарламенту Європейської комісії і Ради ЄС щодо Угоди про асоціацію з Україною закладена рекомендація укласти Угоду до кінця нинішнього року і ратифікувати до кінця наступного.

Як відомо, вчора Печерський райсуд Києва визнав Юлію Тимошенко винною у перевищенні посадових повноважень при підписанні в 2009 році газових контрактів з Росією і засудив її до 7 років позбавлення волі і відшкодування збитків на суму 1,5 мільярда гривень.

Читайте також:

Євродепутати оголосили бойкот українській делегації

Британія не пустить Україну до Європи через справу Тимошенко

Обама вимагає звільнити Тимошенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація