Європа проміняла Україну на Молдову

Європарламент більше не бачить в Україні головного ігрока в регіоні і робить ставку на Молдову.

Президент Європарламенту Єжи Бузек заявив, що Європа в регіоні більше не робить ставку на Україну. Тепер головним "ігроком" буде Молдова.

Про це він повідомив на конференції, яка була присвячена розвитку Європи. Текст виступу опубліковано на сайті голови Європарламенту.

Таке рішення пов’язане зі стурбованістю Європарламенту у зв’язку з погіршенням ситуації в плані свободи слова та свободи ЗМІ в Україні.

Бузек заявив, що Україна була найкращою у Європі протягом двох останніх років, але на разі вже не є такою.

"Я переживаю через останні тенденції використання Кримінального кодексу, що хоче залякати опозиційних політиків", - йдеться у виступі.

"У зв'язку з цим виникає питання про незалежність судової влади та прозорості верховенства закону. Я сподіваюся, що ці кроки не є постійними і що Україна знову буде на правильному шляху", - додав Бузек.

Тут же він додав, що тепер сподівання стосуються Молдови.

"Я був там у грудні. Як і в Північній Африці, але, очевидно, в зовсім іншому контексті, ми несемо відповідальність, щоб допомогти демократичним силам в Молдові", - сказав він.

Президент Європарламенту відзначив, що народ Молдови під час вільних виборів мав право голосу і їх повідомлення було зрозумілим, а тому ЄС не може ігнорувати це звернення.

Читайте також:

Президент Європарламенту занепокоєний станом свободи слова в Україні

У Європи є "серйозні питання" до справи Тимошенко

Тимошенко підготувала план повалення Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: