Ющенко повертається у велику політику

Восени Віктор Ющенко збирається повернутись у політику. Він створить Інститут Ющенка і активно працюватиме на чолі цього інституту.

Цієї осені екс-президент Віктор Ющенко збирається повернутися у велику політику, а "Наша Україна" піде на вибори.

Про це розповіло джерело з його оточення, пише "Сегодня".

Як відзначає видання, уже чотири місяці минуло з тих пір, як екс-президент Ющенко перестав виходити в світ. Його не бачили навіть на Сорочинському ярмарку, де Ющенко бував кожного року. А в рідну Хоружівку він заїжджав аж на Великдень.

Соратники досить скупо описують нинішній побут екс-гаранта. "Я його бачив лише один раз - 17 липня, ми всі разом піднімалися на Говерлу. А так, чим він займається, що робить, де живе - уявлення не маю", - сказав один з "нашоукраїнців".

"Два рази ми планували провести з'їзд партії, але він переносився. Від людей чув, що нібито Ющенко з кимось зустрічається, обговорює майбутні вибори, справи партії, але сам при цьому не був присутній", - додає інший.

Ще один соратник колишнього глави держави зазначив: "Тривалий час Ющенко провів у себе на дачі в Карпатах, потім подорожував, побував в Сирії, Німеччині. Проводив політради партії, але не публічно.

За його словами, з одного боку, Ющенку треба було відпочити, переосмислити все, що було.

"З іншого - це тактика: критикувати владу останні чотири місяці було нерозумно, люди хотіли, щоб новій команді дали показати себе. І критика викликала би шквал критики вже на свою адресу", - сказав він.

Джерело також зазначило, що вже восени Ющенко з'явиться (на публіці - ред.), буде створено Інститут Ющенка, і він буде дуже активно працювати на чолі цього інституту. І "Наша Україна" піде на місцеві вибори.

"Хороший актор повинен вміти тримати паузу ", - пояснила людина з оточення екс-президента.

Читайте також:

Ющенко молить не проміняти свободу на хліб

Ющенко: Україні бути, якщо у всіх буде свобода

Ющенка звинуватили у розвалі бджільництва в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: