Ющенко підтвердив, що його батько співпрацював з ОУН

Колишній президент відрегував на оприлюднену на ТСН.ua інформацію про зв'язок його батька з націоналістичним підпіллям.

Екс-президент Віктор Ющенко давно знав про те, що його батько співпрацював з Організацією українських націоналістів (ОУН),

Про це розповіла прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова у відповідь на матеріал історика Володимира В'ятровича "Бандерівець Ющенко", який було вперше опубліковано на ТСН.ua в рамках циклу "Історія з грифом "Секретно".

"Про це в родинi було відомо давно - Вiктору Андрiйовичу розповiв сам батько", - сказала Ванникова, коментуючи нещодавно оприлюднені документи.

"Офiцiйне ж пiдтвердження надiйшло два роки тому, коли були розсекреченi архіви колишнього КДБ", - додала вона.

За її словами, Ющенко не просив істориків посприяти у з'ясуванні невідомої сторінки з батькової біографії.

"Вiктор Андрiйович нiколи не звертався з проханнями особистого характеру. Це був результат дослідницької роботи. І вперше ті документи Ющенко побачив узимку 2009 року. Тоді вже фактично починалася президентська передвиборча кампанія. Але Віктор Андрійович вирішив, що не буде в її розпал оприлюднювати щойно з'ясовані факти", - розповіла Ванникова.

"І це, гадаю, було дуже мудро з його боку. Бо обов'язково знайшлися б "доброзичливці", які назвали б це піар-ходом і поставили б під сумнів достовірність документів", - додала вона.

Як повідомлялося, Ющенко гостро відреагував на скасування за рішенням суду указу про присвоєння Степану Бандері звання Героя України.

"У цьому питанні правда й право на стороні українців. Адже це виклик усім українцям. Це загроза українській державності", - заявив екс-президент.

Нагадаємо, що решту історичних публікації з серії "Історія з грифом "Секретно", ви можете прочитати тут.

Читайте також:

Ющенко про Бандеру: влада принижує героїв на догоду Кремлю

Брат Ющенка не віддав церкву в Хоружівці посланцям Кирила

Ющенко назвав заяву Путіна про Велику Вітчизняну приниженням нації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: