З четверга в Україні різко похолодає і підуть сильні дощі

Дата публікації
Перегляди
7616
Поділитись:
WhatsApp
Viber
З четверга в Україні різко похолодає і підуть сильні дощі

3 3-го травня в Україні різко похолодає

Подекуди на ґрунті, навіть, очікуються заморозки.

Починаючи з третього травня в Україні відбудеться значне зниження температури, підуть дощі облогового типу, в деяких регіонах очікуються заморозки.

Про це повідомив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

За його словами, наближення західного фронту і короткочасні грозові дощі, починаючи з 3-го травня і особливо 4-го та 5-го, дещо погіршать погодні умови.

Це пов'язано з впливом циклонів та атмосферних фронтів, які будуть проходити територією України - спочатку в західних областях, потім у північних, центральних і частині південних .

Кульбіда наголосив, що це будуть опади у вигляді дощів облогового характеру, а також зливових дощів з грозами.

Читайте: VIP-маївка: Чорноволу хочеться полежати, а Симоненку - попіаритись

Він також наголосив, що у деяких регіонах кількість опадів може сягати критичних позначок.

"У цей період і карпатському регіоні , і в центральних та північних областях можна говорити, що кількість опадів буде сягати критеріїв "сильних", тобто першої категорії . Хоча це небезпечне явище не несе якихось там великих загроз", - сказав Кульбіда.

Крім того, він зазначив, що у зв'язку із наближення нового атмосферного фронту і принесених ним сильних дощів, в Україні слід очікувати також зниження температури повітря.

"Якщо говорити про температурний режим, то саме з проходженням атмосферного фронту, тобто починаючи із 3-го травня в західних областях, а протягом 4-6-го травня у більшості регіонів України слід чекати зниження температури: вночі навіть до заморозків", - наголосив Кульбіда

За його словами, на поверхні ґрунту можуть фіксуватися заморозки до 0-4 градусів, а денна норма +22…+27, що фіксувалася до погіршення погодних умов, знизиться до +10…+15 градусів.

Така погодав Україні, за словами Кульбіди, протримається до 7-го травня включно. 

Дата публікації
Перегляди
7616
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація