Загадковий вибух у під'їзді ледь не покалічив хлопчика

Дата публікації
Перегляди
1593
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Загадковий вибух у під'їзді ледь не покалічив хлопчика

Мешканці будинку, в якому стався вибух, не раз викликали газовиків

Мешканці підозрюють, що вибухнув газ, запах якого вони періодично відчувають. Комунальники заперечують.

У Білій Церкві 12-річний хлопчик ставив велосипед у комору у власному під'їзді, аж раптом вона вибухнула.

Як повідомляє ТСН, дитина отримала опіки рук і обличчя. Ілля розповів, що може й втратив би зір, якби не окуляри - адже вогонь ударив його прямо в обличчя, щойно він поставив велосипед після вечірньої прогулянки.

"Я включав світло. Включив, усе нормально було, завіз вєліка. А коли виключав, воно бабахнуло", - розповів потерпілий хлопець, який зараз перебуває у лікарні.

Вибух був настільки сильний, що вирвало двері. Вибухова хвиля пішла нагору, де повибивало вікна на площадках, розповів батько хлопця. Після вибуху пожежники довго гасили ще й підвал, там усе палало.

На часі рубильник, який спричинив вибув, щойно його вимкнули, електрик уже замінив.

Пригода вибуху така загадкова, що нею зацікавилися мнсники і міліція. Підозрюють вибух газу, але газова служба це категорично заперечує.

Однак сусіди впевнені, що вибух стався через накопичення газу. Вони періодично чують його запах. Тільки комунальники на виклики не реагують.

Газова служба Білої Церкви усе перерила біля будинку. Але головний інженер запевняє, що шукати треба що завгодно, але не газ.

Міліція перевіряє таємничий будинок. Взяли проби повітря, результати будуть за тиждень. Але кажуть, що за всіма ознаками, так вибухає лише одна речовина – газ.

"Під низом у цій кімнаті знаходилася бойлерна, де проходять усі газові і водяні труби. Ми на сьогоднішній день ніяких предметів, які могли б спричинити цей вибух чи хлопок, ми не знайшли", - повідомив речник міліції Київської області Микола Жукович.

Якщо причину вибуху знайдуть, порушать кримінальну справу. Можлива стаття – службова недбалість.

Вибух в під’їзді будинку у Білій Церкві

Вибух в під’їзді будинку у Білій Церкві

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1593
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація