Замовником вбивства проректора НАУ був його колега

Вбивство проректора Київського національного університету Максима Луцького замовив інший проректор, щоб уникнути конкуренції.

Замовником убивства проректора Київського національного університету Максима Луцького є його найближчий колега - також проректор, який довгий час працював в НАУ та планував у майбутньому зайняти посаду ректора.

Нагадаємо, що слідчий відділ Головного управління МВС у Києві завершив розслідування замаху на першого проректора НАУ Максима Луцького.

Матеріали передали до суду, який буде вирішувати долю чотирьох обвинувачених (виконавця, двох посередників і замовника).

Як відомо, замах на проректора університету Максима Луцького відбувся в квітні на території Національного авіаційного університету.

У МВС повідомили, що автомобіль Луцького проїжджав по одній з алей, коли до нього наблизився чоловік на велосипеді і відкрив вогонь з пістолета.

"Усіх учасників цих злочинів ми затримали швидко. Під час слідства вони перебували під арештом. Замовником вбивства Луцького був його найближчий колега - також проректор, який довгий час працював в НАУ та планував у майбутньому зайняти посаду ректора. Замовника відсторонено від колишніх обов'язків" , - повідомили в МВС.

Раніше адвокати замовника стверджували, що обидва замахи є інсценуванням самого Луцького, а свідчення причетних до злочинів "вибивали силою".

Однак у міліції цю версію не приймають, заявляючи, що є всі докази того, що вбивство Луцького було спланованим.

Читайте також:

У Києві вдруге здійснили замах на проректора НАУ

Скоєно замах на проректора Національного авіауніверситету

Ректора НАУ звільнили за корупцію

ВідеоСкоєно замах на проректора Національного авіауніверситету

ВідеоДругий замах на проректора НАУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: