Заступник міністра перекриває дачникам останній прохід до Дніпра

Дата публікації
Перегляди
3124
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Заступник міністра перекриває дачникам останній прохід до Дніпра

Власник особисто зустрічатися із громадою не бажає

Власник маєтку пообіцяв навіть пускати до себе на тенісні корти.

  Власники дач на столичних Осокорках змагаються із заможним сусідою за вихід до Дніпра. Багатій забудував останній прохід до води. Натомість обіцяє якось покликати дачників у гості і дозволити пограти на його тенісному корті.

Дачний сезон давно закінчився. А члени кооперативу "Вишеньки" знову йдуть на Дніпро. У судах вони вибороли право підходити до води через вузеньку хвіртку. Берег щільно забудований дорогими котеджами.

У вересні тут іще був пляж. Тепер - приватний маєток. На території - нікого, крім охоронця, який каже, що він - "маленька людина".

"Велика" людина особисто зустрічатися із громадою не бажає. Від будівельників мешканці "Вишеньок" довідалися, хто їхній новий сусід.

"Це якийсь заступник міністра зі скромним окладом побудувався", - говорять дачники.

Через своїх довірених людей власник маєтку пообіцяв доглядати пляж, поставити тут грибки від сонця та контейнери для сміття. І навіть обіцяв пускати до себе у гості.

Від води до паркану - не більше 5 кроків. Через нього садівники та городники поки що можуть бачити, як планує жити новоявлений пан.

Видно і тенісний корт із басейном, і кілька житлових будинків, і господарські приміщення.

Садівники з "Вишеньок" зривають захисну сітку і йдуть знайомитися. На зборах біля тенісного корту ухвалили написати листи усім компетентним органам, щоб бодай хтось їх захистив.

Громада довідалася, що ця земля взята в оренду на фірму, яка вже кілька разів змінювала власника. Поки що є одна реальна юридична зачіпка: за законом будувати будь-що у природоохоронній 100-метровій зоні узбережжя заборонено.

Читайте також:

Іноземцям не дадуть скупити українські землі

Янукович пообіцяв, що іноземцям землю продавати не будуть

Янукович хоче якнайшвидше запустити торгівлю землею

Янукович надав земельній реформі пріоритет

Битва дачників на Дніпрі

Битва дачників на Дніпрі
Наступна публікація