Янукович хоче якнайшвидше запустити торгівлю землею

Президент примушує уряд прискорити скасування мораторію на продаж землі.

Глава держави Віктор Янукович дав доручення відповідним органам запровадити ринок земель сільськогосподарського призначення вже у 2012 році, повідомили у прес-службі президента.

Виступаючи на засіданні Керуючої ради Комітету з економічних реформ, Янукович зазначив, що вже більше десяти років точаться дискусії стосовно необхідності скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, "але далі розмов діло не пішло".

Проте, за словами президента, процвітає "чорний" ринок, землі просто розкрадаються.

За його словами, основною перешкодою у запровадженні ринку земель сільськогосподарського призначення всі одноголосно визнають відсутність відповідної законодавчої бази.

Янукович наголосив, що усі попередні спроби підготувати і довести до логічного завершення ці закони закінчувалися нічим.

Президент вимагає, щоб на законодавчому рівні були визначені не лише умови продажу земель, а й чітко виписані жорсткі умови та критерії, які створювали б перепони для їх неефективного використання, погіршення якості ґрунтів, зміни цільового призначення земельних ділянок, спекуляцій на ринку землі тощо.

Також Янукович поставив завдання уряду створити систему дієвого державного контролю за використанням та охороною земель.

Читайте також:

Рада відмовилась продовжити мораторій на продаж землі

Землю в Україні дозволять продавати в 2011 році

Янукович надав земельній реформі пріоритет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: