ЗМІ назвали орієнтовну дату появи IKEA в Україні

Дата публікації
Перегляди
7998
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ЗМІ назвали орієнтовну дату появи IKEA в Україні

Ikea

Компанія буде заходити в Україну у "полегшеному" варіанті.

Перший магазин однієї з найбільших у світі компаній з продажу меблів і товарів для дому IKEA може з'явитися в Україні вже до кінця цього року. 

Про це джерело повідомило виданню delo.ua.

"З IKEA така історія. Компанія дуже обережна після всіх історій в Україні... Вони дуже обережно ставляться до публічних заяв... IKEA буде заходити в "лайт" варіанті... Можливо до кінця року перший (магазин в Україні) буде. Це оптимістичний варіант", - сказав інформатор видання, знайомий зі справою.

Компанія вже анонсувала появу першого магазину протягом одного-двох років. Хоча перші плани датуються ще 2005 роком, тоді 2007, 2009 і так далі. Компанія постійно зіштовхувалася з опором місцевої влади, а також проблемою з вибором місця для будівництва торгового центру.

Наразі існує два варіанти виходу на український ринок, каже джерело.

"Або йти за старою схемою, шукати землю, будувати великий торговий центр і чекати 2-3 роки... Або заходити на ринок з великою орендою торгових площ, великим онлайн-магазином і великим складом... Такий формат вже почали тестувати у себе, це працює. І такий варіант дозволить компанії набагато швидше зайти в Україну", - каже співрозмовник.

Раніше міський голова Києва Віталій Кличко заявляв, що IKEA може вийти на український ринок протягом одного-двох років. Перший магазин може з'явитися у Києві. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7998
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація